banner461
banner195

Ragıp Özaltın'dan 30 Ağustos Kutlama Mesajı

Ragıp Özaltın;''Şanlı tarihimizin altın sayfalarından birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 95’inci yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

Ragıp Özaltın'dan 30 Ağustos Kutlama Mesajı
28 Ağustos 2017 Pazartesi 15:05

banner143
banner134
Ragıp Özaltın;''Şanlı tarihimizin altın sayfalarından birisi olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 95’inci yıl dönümünü, milletçe idrak etmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Tarihi, üstün başarılarla dolu Türk Milletinin övünç abidesi olan 30 Ağustos Zafer’i, milli değerlerini ve birliğini muhafaza eden bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının tarihsel ispatıdır. Şüphesiz ki bu büyük zafer, bir kez daha göstermiştir ki; Türk milleti, vatanı ve milletinin varlığı ve birliği söz konusu olduğunda, şartlar ne olursa olsun,canını seve seve verebilmektedir.
 
15 Temmuz 2016'da Milletimizin, demokrasiyi yok etmek isteyen hainlere ve emperyalistlere karşı verdiği mücadele 30 Ağustos Zaferinin bir devamıdır.
 
Bu aziz milletin her bireyi; Türk’ün onuru, bağımsızlığı, kutsal toprakları, şanlı bayrağı, vatanı ve milletinin bölünmez bütünlüğü ve huzuru uğrunda, bütün varlığını feda edebilecek yüksek bir karaktere sahiptir. 30 Ağustos zaferimizin 95. yıldönümünde, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü,şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz , Vatanımızın bütünlüğü ve devletimizin korunması için yurt içinde ve yurt dışında canları pahasına mücadele eden güvenlik güşlerimize üstün başarılar diliyoruz.''ifadelerini kullandı.
 
Herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Kurban Bayramını kutlarım.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.