banner461
banner195

Rektör Kılıç'a ‘Yılın Eğitim ve Bilim Adamı Ödülü’

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, ‘Yılın Eğitim ve Bilim Adamı Ödülü’ aldı.

Rektör Kılıç'a  ‘Yılın Eğitim ve Bilim Adamı Ödülü’
23 Şubat 2015 Pazartesi 11:15

banner143
banner134

 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, ‘Yılın Eğitim ve Bilim Adamı Ödülü’ aldı.

FİB Ajans tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi Ödül Töreni’ Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Üniversitemiz Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde gerçekleştirilen ödül gecesine Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İsmail Bekci ve davetliler katıldı.

Gecede ‘Yılın Eğitim ve Bilim Adamı Ödülü’ne layık görülen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’a ödülü Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan tarafından takdim edildi.  Kendisine layık görülen ödülü üniversite personeli ve öğrenciler adına aldığını belirten Rektörümüz, ‘Biz 2006 yılında kurulan bir üniversite olarak birçok alanda başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Son olarak üniversitemiz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Enformatik Enstitüsü bünyesinde kurulan URAP (University Ranking by Academic Performance) tarafından yayın ve proje dalında gerçekleştirilen araştırma ve değerlendirme sonunda 2007 yılında kurulan üniversiteler arasında birinci sırada yer almıştır. Bu bizi gururlandırdı ve bu gururumuz ile mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu ödülü bizlere layık gören FİB Ajans ve jüri heyetine de teşekkür ediyorum.” dedi. 

Gecede ayrıca üniversitemiz AB Proje Koordinatörü ve Eurodesk Temas Noktası Serkan Başar ‘Yılın Proje Adamı’ ödülüne layık görüldü. Başar’a ödülü Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan tarafından takdim edildi. Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
......... - 3 yıl önce
hocam siz aday olmalıydınız ak partiden sizin gibi biri olsaydı 1. sıra olurdunuz sizin başarınızda kimse yok
Avatar
avanoslu - 3 yıl önce
hocam neden milletvekili adayı olmadınız meydan boş kaldı hepsini yıkar geçerdiniz