banner461
banner195

Sağduyulu Bir Seçim Olsun

Nevşehir’e bağlı Avanos ilçesinde esnaf ve sanatkarlar odasında olağan genel kurul 02 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Sağduyulu Bir Seçim Olsun
13 Ocak 2014 Pazartesi 09:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’e bağlı Avanos ilçesinde esnaf ve sanatkarlar odasında olağan genel kurul 02 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştirilecek.

Avanos Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanlığı görevinden ilçeye bağlı Kalaba kasabası belediye başkanlığı adaylığı için istifa eden Mesut Yıldırım, esnaf ve sanatkar camiasının topluma örnek olmuş bir seçim süreci geçireceğini umduklarını dile getirdi.
 Şubat ayının ilk günlerinde gerçekleştirilecek olan Avanos esnaf ve sanatkarlar odası seçiminde Kemal Çelik’in adaylığının söz konusu olacağını ifade eden Yıldırım, Avanos ilçesinde bulunan esnaf ve sanatkarlara hizmet edecek olan yeni başkan ve yönetimine şimdiden başarılar dilediğini ifade etti.
 Avanos ilçesindeki seçimin sağduyu ve birlik beraberlik içerisinde geçeceğine inandığını da sözlerine ekleyen Mesut Yıldırım, Nevşehir genelinde yapılacak olan esnaf odaları seçimlerinde göreve talip olan tüm adaylara başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.