banner461

Salaş’dan Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim  Kurulu Başkanı  İbrahim Salaş 1 Mayıs Emek ve Dayanışma  günü  nedeniyle mesaj yayımladı.

Salaş’dan Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
01 Mayıs 2017 Pazartesi 18:20

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim  Kurulu Başkanı  İbrahim Salaş 1 Mayıs Emek ve Dayanışma  günü  nedeniyle mesaj yayımladı.
Salaş mesajında, bahar şenliği havasında kutlanan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün  toplumda dostluk ve dayanışmayı artırması, birlik ve beraberliği pekiştirmesi bakımından çok anlamlı bir gün olduğunu vurgulayarak, bu günün özüne ve  anlamına yaraşır bir şekilde, huzur ortamında kutlanması konusunda tüm kesimlerin sorumluluk içerisinde davranacaklarına inandığını  belirten İbrahim Salaş,
”Ülkemizde her kesimin daha çağdaş şartlarda bir çalışma yaşamına kavuşturulması, ülkemizin kalkınarak hızla değişen ve gelişen dünya standartlarıyla uyumlu hale gelmesini sağlamak öncelikli görevlerimiz arasındadır” dedi.
Başkan İbrahim Salaş mesajında şunları kaydetti:
“Ülkemizdeki huzur, istikrarın artırılması ve bu sayede ekonomimizin ve devletimizin güçlenmesi adına, halkımızın çalışan ve üreten tüm kesimlerinin beklenti ve taleplerinin karşılanması, sorunlarına çözüm üretilmesi amacıyla önümüzdeki dönemde de ihtiyaç duyulan alanlarda gerekli adımlar atılacaktır.
Şartlar ne olursa olsun emeğin ve alın terinin değerinin bilinciyle, sağduyulu tavrımızı koruyarak, karşılıklı anlayış, uzlaşı ve diyalog içerisinde hareket edildiği sürece tüm sorunların üstesinden gelinebileceği inancındayım.
Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin her yanında çalışan, üreten, emek veren tüm çalışanların ve halkımızın 1 Mayıs Emek ve dayanışma günü’nü kutlarım”dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.