banner461
banner195

Sayın Başbakanımıza şimdiden “ Hayırlı Olsun ”

Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) Başkanı Erol Mutlu, muhalefetin çatı adayının halkın değil seçkin zümrenin ancak desteğinini alabileceğini belirterek “Sayın Başbakanımıza şimdiden Cumhurbaşkanlığı hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Sayın Başbakanımıza şimdiden “ Hayırlı Olsun ”
18 Haziran 2014 Çarşamba 12:51

banner143
banner134

 MHP ve CHP’nin çatı aday olarak kamuoyuna tanıttığı İslam Tarihi Profesörü Ekmeleddin İhsanoğlu ismini halkın büyük çoğunluğunun ilk kez duyduğunu, partililer dahil böyle bir çatı aday açıklanacağını kimsenin beklemediğini kaydeden Mutlu “bu açıkça hayal kırıklığı oluşturmuştur. MHP ve CHP teşkilatları bile böyle bir aday beklemiyordu. Cumhur yani halkın adayı halkın içine olan, halkın sorunlarını bilen, ekmeğin, peynirin, zeytinin fiyatını bilen, yoksulu, garibi, gurabayı bilip kucaklayan, Anadolu’nun çilesini, güzelliklerini bilen ve içinde hisseden, herkesin “işte benim başım” diyebileceği biri olmalıydı. Ekmeleddin Bey ise saygın bir diplomat ve bilim adamı olabilir. Fakat halkın içinde biri değildir. Benim gibi düşünemez, beni bilemez. Hissedemez. Nevşehir’imizn yetiştirdiği kıymetli siyasetçiler Esat Kıratlıoğlu veya Mehmet Elkatmış’ı gösterselerdi, eminim daha çok oy alırdı” dedi.

Ekmeleddin İhsanoğlu’nun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la yarışmasının mümkün olmadığını, çatının çatır çatır aktığını ifade eden Mutlu “Sayın Başbakanımıza şimdiden Cumhurbaşkanlığı hayırlı, uğurlu olsun. Anasının ak sütü gibi helal makamı zaten başkasının da doldurması mümkün değildir” dedi..

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yolumuz aydınlık - 4 yıl önce
derneğin amacı ne?
dernek adına mı , sahsın adına mı açıklama yapıyorsun?
Avatar
R.K - 4 yıl önce
senin gibi şarlatanlarin yüzünden insanlarin özürlülere saygisi azaliyo..tarafsiz olun menfaatleriniz için temsil ettiğiniz insanlarin adina konuşma yapmayin..en büyük özür yalakaliktir..
Avatar
Ekrem - 4 yıl önce
senin açıklamaların insanları özürlülerden,engelli bir hocamızın açıklamaları da dinimizden soğutuyor taşidığınız yüke yakışır açıklamalar yapın
Avatar
alpaslan fakir - 4 yıl önce
ayrıştırıcı değil birleştirici ve mazisinde hırsızlık olmayan birisini istiyoruz...
Avatar
nev şehir li - 4 yıl önce
dernekmi siniz siyasi oluşummu bir karar verin... ihsanoğlu nun yazdığı kitabı okuyunca anlayamayacak insanlar onun hakkında yorum yapıyor... gayet düzgün halkı bölmeyecek , beyefendi , kültürlü , uluslararası saygınlığı olan bir insan ,... nitelikli ve kaliteli bir aday ....hayırlı olsun doğru seçim..