banner461
banner195

Seri Katil Atalay Filiz Böcek ve Kurbağa Yiyerek Yaşamış !!!

3 kişinin katil zanlısı ve bir kayıp kişiyle ilgilide ilişkilendirilen seri kati zanlısı Atalay Filiz İzmir'in Menderes ilçesinde yakalandı. 

Seri Katil Atalay Filiz Böcek ve Kurbağa Yiyerek Yaşamış !!!
12 Haziran 2016 Pazar 13:43

banner143
banner134

Seri cinayet zanlısı Filiz, Tuzla'da 27 Mayıs günü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı'yı, 2013 yılında da Tümgeneral Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova'yı öldürdüğü iddiasıyla özellikle İzmir’de aranıyordu.

İzmir'de minibüste yakalanan seri katil Atalay Filiz, ilk ifadesinde, bir süredir Gümüldür civarında dağlık arazide saklandığını ve hayatta kalmak için kurbağa, böcek yediğini söylemiş.

İzmir'de yakalanan seri cinayet zanlısı Atalay Filiz'in, bindiği minibüste kendisini tanıyan bir vatandaşın ihbarı üzerine polis tarafından düzenlenen operasyonla yakalandığı öğrenildi. Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Filiz, ilk ifadesinde, bir süredir Gümüldür civarında dağlık arazide saklandığını ve hayatta kalmak için kurbağa, böcek yediğini söylediği öğrenildi.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Atalay Filiz ilk ifadesinde, İzmir'in tatil beldelerinden biri olan Menderes'e bağlı Gümüldür civarında dağlık arazide bir süre saklandığını söyledi.

Polisin, dağlık arazide nasıl saklanıp hayatta kaldığı sorusu üzerine Filiz'in, "Kurbağa, böcek ne bulduysam yedim" dediği öğrenildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.