banner461
banner195

Sorunlar Tespit Ediliyor

Nevşehir İl Kültür ve turizm müdürlüğünce ilimizde turizm merkezlerinde bulunan ören yeri, kütüphane ve müzelerde yaşanan sorunların tespiti için çalışma başlattığı bildirildi.

Sorunlar Tespit Ediliyor
30 Eylül 2013 Pazartesi 10:43

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Kültür ve turizm müdürlüğünce ilimizde turizm merkezlerinde bulunan ören yeri, kütüphane ve müzelerde yaşanan sorunların tespiti için çalışma başlattığı bildirildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Bölgemizde bulunan Müze, Ören yeri ve Kütüphanelerin karşılaştıkları sorunları tespit etmek üzere İl Kültür ve Turizm Müdürü Velettin Birsöz tarafından yerinde denetimlere devam edildiği, tespit edilen sorunların çözümüne ilişkin çalışmaların ise yapılmaya devam edildiği belirtildi.

Bu arada il müdürlüğünün diğer bir çalışmasında ise Müdürlükçe Hazineye ait kiralanacak ve satılacak yerler ile şahıslara ait su kuyusu, mandıra açılması gibi taleplerin mahallinde incelenmesi ve rapor hazırlanması çalışmalarının da sürekli olarak devam ettirildiği ifade edildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yaşar TAŞKESEN - 5 yıl önce
üklemizdeki sorunlar o kadar hızlı değişken ki.daha dün sit alanı diye bir taşın bile yerinden oynatılmasına izin vermeyenler bu gün basit onarım adıyla aldıkları izin sonucu görülmeye değer değişiklikler meydana getiriyorlar. tebrik etmek gerek bu kadar hızlı değişimi