banner461
banner195

SRC Kurslarına İlgi Sürüyor

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren BİRŞOF tarafından açılan SRC belgesi kurslarına ilgi her geçen gün artıyor.

SRC Kurslarına İlgi Sürüyor
03 Ocak 2014 Cuma 10:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği bünyesinde faaliyet gösteren BİRŞOF tarafından açılan SRC belgesi kurslarına ilgi her geçen gün artıyor.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanlığı binasındaki eğitim sınıflarında düzenlenen kursların 26. dönemi 18 Ocak 2014 tarihinde sona erecek.

3 ayrı derslikte düzenlenen SRC Belgesi kurslarının bu dönemine 54 kursiyerin katıldığı belirtilirken, yeni kurs dönemi içinde kayıtlar sürüyor.

2014 Yılının genelinde 15 dönem halinde SRC kursu açılması planlanan BİRŞOF bünyesinde yeni dönem kursun ise 18 Ocak – 08 Şubat 2014 tarihleri arasında açılması planlanıyor. Bu kursa ise 22 kursiyer katılabilecek.

Nevşehir’de SRC belgesi başta olmak üzere ODY ve ÜDY belgelerinin alınabileceği tek yetkili kurum olan BİRŞOF, bu alanda 2013 yılı genelinde de belge almak isteyenlerin başka illere giderek bu belgeleri temin etmek yönündeki sıkıntılarına da çare oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.