banner461
banner195

Tarım İl Müdürü Okan Yılmaz’a ziyaretler

Nevşehir Gıda, Tarım ve Hayvancılık il müdürü Okan Yılmaz’ı çok sayıda kişi ziyaret etti.

Tarım İl Müdürü Okan Yılmaz’a ziyaretler
10 Ocak 2014 Cuma 11:35

banner143
banner134

 Niğde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı Hacı Yusuf PARLAK ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Şeref ÇAKMAK, Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinde Görevli Uzmanİbrahim CİHAN, Diva İsib Yönetim Kurulu Başkanıİsmail TERZİOĞLU, İl Müdürümüz Okan YILMAZ’ıve İl Müdür Yardımcımız Gürol ÇETİN i Makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Niğde İl Müdür Yardımcısı Hacı Yusuf PARLAK, Niğde İlinde Yapılan Tarımsal faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

İl Müdürümüz Okan Yılmaz da Nevşehir ve komşu illerimizde, son dönemlere ilişkin gündemde olan tarımsal konular hakkında kısa bir değerlendirmede bulunarak, görüş alış verişinde bulunuldu ve İl Müdürümüz Okan YILMAZ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman uzak - 4 yıl önce
4 zengın oturmuş destekleme parasının muhasebesını yapıyor bızım koyunlar her gün kuzu atıyor çağırıyok gelen gıden yok neymış hava soğu dışarı çıkamazlamış oturduğun koltuğun hakkını ver müdür bey personelinden haberın yok
Avatar
bu devlet memurlarının - 4 yıl önce
memurların eline bi kürek vereceksin ahırın b..nu temizleteceksin
Avatar
mehmet gst - 4 yıl önce
sayın müdürüm il müdürlüğünü ne geldiğiniz günden beri yaptığınız özverili çalışmalarınızdan dolayı size çok teşşekür eder sizi bu göreve layık görenlerde dua ederiz size ve çalışma arkadaşınız gürol beye teşşekür ederiz allahım yardımcınız olsun