banner461

Taze Gelinlerin Yeni Geleneği

Nevşehir’in Avanos ilçesi özellikle hafta sonlarında yeni gelin adaylarının da uğramadan geçmedikleri bir merkez haline geldi. Yeni gelinlerin yeni gelenekleri arasında Kızılırmak kenarında düğün hatırası fotoğrafı çektirmekte yer alıyor.

banner503
Taze Gelinlerin Yeni Geleneği
25 Ağustos 2015 Salı 15:26

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Avanos ilçesi özellikle hafta sonlarında yeni gelin adaylarının da uğramadan geçmedikleri bir merkez haline geldi. Yeni gelinlerin yeni gelenekleri arasında Kızılırmak kenarında düğün hatırası fotoğrafı çektirmekte yer alıyor.

Hafta sonlarında sadece Nevşehir’den değil çevre illerden de yüzlerce insanı ağırlayan Nevşehir’in Avanos ilçesinde bulunan tahta köprü de, Kızılırmak kenarında dünya evine girdiği eşiyle birlikte Kızılırmak görüntülü fotoğraf çektiren yeni gelinlerin ortaya çıkardığı ilginç pozları da yeni edinilen gelenekleri kadar dikkat çekici.

İlimizde düğün çekimi yapan stüdyoların düğün esnasında bölgenin tarihi ve turistik merkezlerini gezdirip özel fotoğraf kareleri yakalamaya çalıştıkları mekanların arasına son dönemlerde Avanos’ta eklendi.

Nevşehir ve Kapadokya Bölgesinde Düğün Nişan sünnet Organizasyonlarının bir Numaralı ismi FİB AJANS ORGANİZASYON
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74
www.fibajans.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.