banner461
banner195

Tebrikler Göreme…

Göreme Turizm Geliştirme Koopertifi Başkanı Mustafa Durmaz, Trivago, 2016 yılının "En İyi Reputasyona Sahip Şehirler" listesinde ilk sırada yer alarak 190’dan fazla ülkeden şehirlerinin yer aldığı listede, Göreme'nin en iyi otel değerlendirmelerine sahip destinasyon olarak açıklanmasının ardından Başta Otelciler olmak üzere tüm Göremeli Turizmcileri tebrik ederek kutladı.

Tebrikler Göreme…
04 Şubat 2016 Perşembe 15:59

banner143
banner134
Göreme Turizm Geliştirme Koopertifi Başkanı Mustafa Durmaz, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu; 
Trivago, 2016 yılının "En İyi Reputasyona Sahip Şehirler" listesini açıkladı. 190’dan fazla ülkeden şehirlerinin yer aldığı listede, en iyi otel değerlendirmelerine sahip destinasyon Göreme oldu.

            Dünyanın en büyük otel arama motoru trivago, uluslararası destinasyonlarda yer alan otellerin kullanıcı değerlendermelerinde en yüksek puana sahip şehirleri açıkladı. Listeye göre Göreme otelleri tüm destinasyonlar içerisinde yüzde 88’lik ortalama memnuniyet puanı ile birinci oldu.

YÜZDE 88 MEMNUNİYET

Trivago , 2016 yılının En İyi Reputasyona Sahip Şehirler listesini yayınladı. 190’dan fazla ülkenin şehirlerinin yer aldığı listede, en iyi otel değerlendirmelerine sahip destinasyon Göreme oldu. Destinasyonlarda yer alan otellerin ortalama değerlendirmelerinin sıralandığı listede, Göreme’de yer alan oteller genel değerlendirme sonuçlarından yüzde 88 memnuniyet derecesi alarak dünyada en iyi otel değerlendirmelerine sahip şehir oldu.

            Tarihi ve Doğal güzelliği ile Dünyada eşi benzeri olmayan Kapadokya’nın kalbi Göreme’nin turizmde en iyi oteller değerlendirmesinde dünya sıralamasında birinci sırada olması Göreme li Turizmcilerinin gururu olmuştur.

Bu tür birinciliklerin kalıcı olması için daha fazla çaba sarf etmemiz gerektiğini kasabamızın diğer alanlarda da Kültür, sanat gibi doğal güzelliğinin muhafazası için daha çok birlik beraberlik içerisinde çalışmamız gerektiğini göstermektedir.

GÖREME TURİZM GELİŞTİRME KOOPERTİFİ

 Yönetim Kurulu Başkanı

Mustafa DURMAZ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.