banner461
banner195

Tek amacımız Uçhisar'a hizmet etmek

Uçhisar MHP Belediye Başkan adayı Ali Karaaslan, "Kimseyle bir derdimiz yok, Bizim tek amacımız tek derdimiz ,Ali Karaaslan ve ekibi olarak size hizmet etmek,Uçhisar halkımıza hizmet etmek... Başka hiçbir derdimiz yok dedi...

Tek amacımız Uçhisar'a hizmet etmek
11 Mart 2014 Salı 22:20

banner143
banner134
Uçhisar MHP Başkan adayı Ali Karaaslan, "Bizim tek amacımız, Ali Karaaslan, ve ekibi olarak size hizmet etmek,Uçhisar halkımıza hizmet etmek... Başka hiçbir derdimiz yok. Yediden yetmişe hepinizi kucaklayarak, her geçen gün de artan bir tempoyla çalışarak 30 Mart 2014 tarihinde zafer bizim olacak arkadaşlar. Biz seçimi kazandığımız andan itibaren de Uçhisar ve sizler kazanacaksınız." dedi.


Seçimden sonra da inşallah birlik ve beraberlik içerisinde, nasıl bugün yanınıza geliyorsam seçimden önce, seçimden sonra da yine bu organizasyonları yapacağız." şeklinde konuştu.

 “ÖNCE HUZUR, SONRA HİZMET”
İlk olarak Kapadokyanın giriş kapısı Uçhisar ımızda Gökkuşağındaki renkleri birleştirmeye çalışacaklarını ifade eden Karaaslan, “Güzel yönlerimizi hep birlikte el ele vererek geliştirmeye çalışacağız.. Daha doğrusu atalarımızdan aldığımız sevgiyi, barışı, kardeşliği, hoşgörüyü,Uçhisar dan tüm dünyaya tanıtmak için uğraş vereceğiz.” dedi.

Kasabamızda sağlayacağımız Huzur ve birlik beraberlik sonrası Uçhisarlı birleştiğinde bu gücü yıkmaya evel Allah kimsenin gücü yetmez diyen MHP Uçhisar Başkan Adayı Karaaslan, Uçhisar kasabamızı hak ettiği yere birlikte el ele vererek istişare öngörüsüyle yöneteceğiz.Sorunları kasabada yaşayan herkes biliyor biz bu sorunlara ilişkin makul ve mantıklı projelerle acil çözümler üreteceğiz dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bozkurt - 4 yıl önce
allah yolunu açık etsin inşallah zafer uçhisarın olacak.
Avatar
ah ahh - 4 yıl önce
çıbanın başı ak parti il ve ilçe başkanı. adayı değiştirselerdi mümkün değildi mhp nin kazanması uçhisar'da. bunun sonucu ağır olmalı kazanmalı ali karaaslan. hayırlı olsun şimdiden...
Avatar
Paralel teşilat - 4 yıl önce
sayın ali karaasllan,değerli abimiz alibey cenab-ı allah yolunuzu açık etsin.osman süslünün hor gördüğü veyahut hesaba almadığı bunlarda kim dediği arkadaşlar sizin yanınızdayız.bizler doğrunun yanındayız bizler haklının yanındayız. bizler harama yakın insanların yanında olamazdık. bizler sizde haramdan uzak, uçhisarı düşünen çalışkan dürüst açık sözlü başkaları gibi içten pazarlı olmayan kişiliğinizin farkında olmamız nedeni ile size sonsuz desteklerimiz vardır ve her zamanda olacaktır.bundan en ufak kuşkunuz olmasın. sayın başkanın yav bunlarda kimdiye bizlere geresiz sarfettiği kötüsözü kendisine yedireceğiz.bizlerin kim olduğunu o kişiye 30 mart akşamı bildireceğiz.
yeni bir oluşum yepyeni bir hareket için el ele birlikte sonsuz desteklerimizle yanınızdayız.hayırlı ve uğurlu olsun cenab-ı allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.aminnnnnnnnnn
Avatar
Ak gençlik - 4 yıl önce
uçhisarda şimdiki kokuşmuş menfaatçi zihniyetin miadının artık dolmuş olduğu kanaati gün geçtikçe gönüllerimizin derinliklerine inmiştir.yenibir hareket yenibir oluşum ve yenşi bir vizyonu ali karaaslanda görmekteyiz.işte bu nedenlerden dolayı ali karaaslanla bunu başarılabilinirmi endişesini biz gençler olarak asla düşünmedik.allah yolunuzu açık etsin sizinde değiniz gibi birlikte başaracağız birlikte el ele bereber yürüyeceğiz desteklerimiz sizinle alibey siz endişe duymayın siz proje düşünün biz sizin yerinize seçimi düşünüyoruz.
Avatar
yorum sizin - 4 yıl önce
arkadaşlar osman süslü belediye başkanı olunca hisar sporda külüp yöneticisi ahmet taygurt'u saf dışı ediyor oda zaten ben seninle çalaışamam deyip ayrılıyor.süslü başkan yerine harun aysini getiriyor kendi adamını yani, akşam gençlere toplantı yapıyor 25-30 kişilik gençliğe gençler çok bilgili çokk kültürlü ama bu bizim kohne tayfa kültürsüz ve bilgisiz.gençlerin sorusuna cevap veremiyor.durun harıun aysini çağırayayım o cevap versin diyor.harun aysin amerika -rusya savaşını anlatıyor.genlik cevabını alamadık sorumuza cevap verin deyince gençlik susturuluyor ve oradan küfürlerle kovuluyorlar. bir gün öce alibeyin gençlerle yaptığı toplantı ile osmanın yaptığı gençlik toplantısını bu ikisi arasındaki fark ve yorumları uçhisarlı gençlerin takkdirlerine arz ederim. heyy gençler alibey herzaman sizlerle bunuda genç meclis üyeleri dizmekle size ıspatladı ve kanıtladı. osman süslü genç kadroyu eleştirmeye devammm etsin.uçhisar gençlere emanet yeter artık kokuşmuş zihniyete son söz genlerde
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
Sanmiyorum
Avatar
a.s - 4 yıl önce
haydi uçhisar hep birlikte el eleali karaaslan diyelim .hiç olmazsa kesinlikle harama dokunmaz.bu uçhisar için bir şanstır . hayırlı olsun .
Avatar
UZAKTAN İZLENİM... - 4 yıl önce
uchi̇sarli arkadaşlar, uzun zamandan beri̇ başkanlikla i̇lgi̇li̇ yorumlari tarafsiz bi̇ri̇ taki̇p edi̇yorum. neti̇cede şunu gördüm: ali̇ bey gayet temi̇z mi̇syonu ve vi̇zyonu oldukça geni̇ş. uçhi̇sari seven ve geli̇şi̇mi̇ i̇çi̇n çalişacak bi̇r ki̇mse. mevcut başkan i̇se hakkindaki̇ dedi̇kodular ve yaptiği olumsuzluklar ayyuka çikmiş. yakinlari bi̇le islanarak yürümekten kaçmişlar. halka açik bi̇r yöneti̇m sergi̇leyememi̇ş. uçhi̇sarimiz en i̇yi̇ karari vererek artik dur di̇yecek ve hareketi̇ seçecekti̇r.