banner461
banner195

Tek Gayemiz Uyum İçinde Çalışmak

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetimine neden aday olduklarını açıklarken önemli vurgulamalarda da bulundu.

Tek Gayemiz Uyum İçinde Çalışmak
02 Mart 2016 Çarşamba 13:36

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetimine neden aday olduklarını açıklarken önemli vurgulamalarda da bulundu.

Son dönemlerde kredi kefalet kooperatifi ile uyum içerisinde çalışamadıklarına değinen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, Kredi kefalet kooperatifinin sanki bir esnaf kuruluşu olmayıp farklı bir kuruluş anlayışı yürüttüğünden de rahatsızlık duyduklarını dile getirdi.

Yıllardır kredi kefalet kooperatifinde kendisinin ya da bir başka kişinin başkan olarak görev yapmasının önem taşımadığına da dikkat çeken Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Bir kez daha altını çizerek belirtiyorum. Buraya ben olarak aday değilim. Bizim tek gayemiz bu kurumunda diğer esnaf ve sanatkarlar teşkilatları ile bir uyum içerisinde çalışmasını sağlamaktır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.