banner461
banner195

Telefon siparişiyle aldığı ucuz kamera bozuk çıktı

Halil Karaca isismli bir genç, bir televizyon kanalındaki ucuz kamera reklamı üzerine telefon siparişiyle aldığı kamera bozuk çıkınca mağdur oldu.

Telefon siparişiyle aldığı ucuz kamera bozuk çıktı
07 Şubat 2015 Cumartesi 20:04

banner143
banner134

Nevşehir'de yaşayan bir kişi, televizyondaki ‘tele alışveriş’ reklamından görüp sipariş verdiği kamera bozuk çıkınca mağduriyet yaşadı.

Nevşehir'de yaşayan Halil Karaca (18), evde otururken televizyon kanalındaki ucuz kameranın reklamını görünce telefonla arayarak sipariş verdiğini söyledi. Bir süre sonra 149 lira değerindeki kameranın kargo ile geldiğini belirten Karaca, açıp incelediğinde ürünün arızalı olduğunu gördüğünü ifade etti.

Sipariş ettiği yerle irtibata geçerek tamir edilmesi ya da değiştirilmesi talebiyle ürünü geri gönderdiğini anlatan Karaca, “Bu tamir olmaz” diyerek kamerayı iade ettiklerini dile getirdi.
Hatıra görüntüleri çekmeyi umarken hayal kırıklığı yaşadığını vurgulayan Karaca, “Video kamera ile çekimler yapacağımı hayal ediyordum. Ancak çalışmadığını görünce hayal kırıklığına uğradım. Tamir yaptırmayı düşündüm ama götürdüğüm elektronik tamircileri tamir olamayacağını söylediler” dedi.

Bu durumun kendisine bir ders olduğuna işaret eden Karaca, başkalarının da aynı mağduriyetleri yaşamaması için telefonla ürün sipariş ederken ucuzluğa aldanmayarak çok dikkatli olmaları gerektiğini kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.