banner461
banner195

Temel’den Salaş ve Karakuş’a Özel Teşekkür

Çalışma ve İş-Kur Nevşehir İl Müdürü İlhan Temel, kurumun yeni binasının inşa edilinceye kadar geçici olarak hizmet vereceği eski TÜİK Bölge Müdürlüğü hizmet alanındaki desteklerinden dolayı Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ile TÜİK Eski Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş’a teşekkür ettiklerini belirtti.

 Temel’den Salaş ve Karakuş’a Özel Teşekkür
02 Mayıs 2015 Cumartesi 16:35

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Çalışma ve İş-Kur Nevşehir İl Müdürü İlhan Temel, kurumun yeni binasının inşa edilinceye kadar geçici olarak hizmet vereceği eski TÜİK Bölge Müdürlüğü hizmet alanındaki desteklerinden dolayı Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ile TÜİK Eski Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş’a teşekkür ettiklerini belirtti.

İnşasına önümüzdeki aylarda başlanması planlanan ve 2016 yılının son aylarında Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğünün yeni binasında hizmet vermesi beklenen çalışmanın Nevşehir’e yeni ve modern bir hizmet binası kazandırılması aşamasında son derece önemli olduğunu belirten İl Müdürü İlhan Temel, “Ticaret Borsamızın 4. katında daha önce bilindiği üzere TÜİK Bölge Müdürlüğü hizmet veriyordu. Müdürlüğün yeni hizmet binasına kavuşmasının ardından Nevşehir Ticaret Borsası Başkanımız Sayın İbrahim Salaş beyin desteğiyle kurumumuz geçici olarak burada hizmet vermeye başladı. Sayın Salaş’a kurumumuza gösterdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Öte yandan TÜİK eski bölge Müdürümüzün de desteğiyle TÜİK bölge Müdürlüğü bir takım alt yapı hizmetlerini burada bıraktı. Bu desteğinden dolayı da TÜİK eski bölge Müdürümüze de teşekkür ediyorum. İnşallah geçici olarak burada Nevşehir halkımıza hizmet verecek olan Çalışma ve İş-Kur İl Müdürlüğümüz en kısa zamanda halkımıza daha iyi imkanlarda hizmet vermeye başlayacak” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.