banner461
banner195

“Terörün Her Türlüsünü Nefretle Kınıyoruz”

Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Ağmanalmaz, İstanbul Adliye Sarayındaki odasında saldırıya uğrayan ve öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz’a, yargı camiasına ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

 “Terörün Her Türlüsünü Nefretle Kınıyoruz”
04 Nisan 2015 Cumartesi 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Büro Memur-Sen Nevşehir Şube Başkanı İsmail Ağmanalmaz, İstanbul Adliye Sarayındaki odasında saldırıya uğrayan ve öldürülen Savcı Mehmet Selim Kiraz’a, yargı camiasına ve Türk Milletine başsağlığı diledi.

Ağmanalmaz, “İstanbul Adalet Sarayının 6. Katındaki odasında DHKP-C’li iki terörist tarafından rehin alınan ve saldırıya uğrayan Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede maalesef şehit düştü. Ülkemizde ne zaman güzel bir şeyler yapılsa, kanlı ellerin kurduğu karanlık planlar devreye girmektedir. Barış, Kardeşlik ve huzur ortamımızı bozmaya çalışan taşeron terör örgütü, kalleş yüzünü yaşanan bu terör saldırısıyla bir kez daha ortaya koymuştur. Bu tür saldırıların amacı, doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine bir ve beraber vatandaşlarımızın arasına nifak sokmak, ülkemizde kaos ortamı oluşturmaktır. Bir takım çevrelerin ise, hain, kalleş ve kahpece saldırıyı meşru göstermeye çalışması hiçbir şekilde kabul edilemez. Bu terör saldırısını fırsat bilerek ülkemizde kaos yaşanmasını isteyenlere cevabını aziz milletimiz her zaman olduğu gibi verecektir. Bu tür hain saldırılar, bizlerin kardeşliğini asla zayıflatmayacaktır. Kardeşliğimizi bozmaya yönelik oynanan her oyunu aziz milletimiz sağduyusuyla bozacaktır. Diğer taraftan, arkasında gözü yaşlı ailesini ve milletimizi bırakan savcımıza yapılan saldırı, tüm detaylarıyla ele alınmalı, hain saldırının yaşanmasına neden olan tüm karanlık eller birer birer ortaya çıkarılmalıdır. Devletimiz saldırıyı yapan taşeron örgütün arkasındaki karanlık yüzleri ortaya çıkarma gücüne ve kudretine sahiptir. Büro Memur-Sen olarak, terörün her türlüsünü şiddet ve nefretle kınıyor, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’a Allah’tan Rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.