banner461
banner195

Tesan A.Ş'ye Anlamlı Bir Ödül

Tesan A.Ş Ttec Türkiye genelindeki bütün illerden telekomünikasyon konusunda 500 uzaman ve bayinin bir araya geldiği toplantı Ürgüp Perissia otelde yapıldı.

Tesan A.Ş'ye Anlamlı Bir Ödül
05 Mayıs 2015 Salı 08:23

banner143
banner134

 Tesan A.Ş Ttec  Türkiye genelindeki bütün illerden telekomünikasyon konusunda 500 uzaman ve bayinin bir araya geldiği toplantı Ürgüp Perissia otelde yapıldı. 3 Gün süren toplantıda iletişim araçları üzerine sorunlar ve çözüm önerileri konuları konuşulurken, 21 Nisan Günü Ürgüp’te düzenlenen kross yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. Burada bir ödülde bölge turizmine ve eğitimine yapmış olduğu katkılardan dolayı Tesan A.Ş adına Başkan ve Yönetim kuruluna Yavuz Ayhan tarafından verildi.

Ödül töreninde konuşan Yavuz Ayhan “18 Yıl  iletişim sektöründe hizmet verdiğini, Türkiye’nin ve dünyanın bir çok yerinde iletişim üzerine toplantıya katıldığını belirterek. Gittiği toplantılarda düşündüğü tek şeyin neden Kapadokya bölgesinde iletişim sektöründe bir toplantı yapılmadığı idi. 500 bayinin katıldığı bu toplantıyı düzenleyen Tesan A.Ş Yönetim Kurulu Başkanına ve üyelerine Kapadokyalı bir turizmci olarak teşekkürü bir borç bildiğini belirterek çalışma hayatında başarılar diledi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.