banner461
banner195

Tiyatro Sanatçısı Turgay Tanülkü, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti

Ünlü tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Turgay Tanülkü , beraberindeki bir grup tiyatro sanatçısı ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

 Tiyatro Sanatçısı Turgay Tanülkü, Belediye Başkanı Ünver’i Ziyaret Etti
10 Nisan 2015 Cuma 19:07

banner143
banner134

Ünlü tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Turgay  Tanülkü ,  beraberindeki  bir grup tiyatro sanatçısı ile birlikte Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret etti.

Adalet Bakanlığı ile Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ‘nün sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yürüttükleri proje kapsamında    ülke genelindeki ceza tutukevlerindeki tutuklu ve hükümlülere yönelik olarak  sahneye  uyarlanan   ‘Son Kuşlar” isimli oyunun yönetmenliğini ve başrolünü oynayan tiyatro sanatçısı Turgay Tanülkü, Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaretinde Nevşehir’de olmaktan mutlu olduklarını belirtti. Cezaevlerindeki tutuklu ve hükümlülere yönelik Son Kuşlar isimli eseri geçtiğimiz günlerde Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza tutukevinde sahnelediklerini dile getiren Tanülkü,geçtiğimiz yıllarda belirli aralıklarla çekimler için Nevşehir’e geldiğini  belirterek  Kapadokya bölgesinin Türkiye turizmi açısından da oldukça önemli bir konumda olduğunu ifade etti.

Tiyatro sanatçıları Volkan Korhan, Resul Dündar ve M. Sultan Elgün’ünde hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Devlet Tiyatrosu’nun değerli sanatçılarını Nevşehir’de görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, sanatçılara ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yolcu - 3 yıl önce
sayın başkanım,ürgüp yolundan geçmiyomusunuz hiç partininizn ilk ismi adalet olan bi partinin başkanısınız aydının mıhçının ürgüp yolundaki yeri adalaetli görüyomusunuz
Avatar
nasılda - 3 yıl önce
işi bitirdi fantazi yapıyor.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Bu adam güllerin savaşında oynuyodu bayılıyorum bu adamin gulusune :D
Avatar
hakan - 3 yıl önce
allah allah ben ıkısenedır bı randevu alamadım nıye acaba
Avatar
markaköy - 3 yıl önce @hakan
alamazsın birader adam nerelere parke döşeyeceği hesap ederken sen ile ne işi olur.durmak yok döşemeye devam
Avatar
mahmut - 3 yıl önce
Paralel tv lerınde cıkardı