banner461
banner195

TOKİ Evlerinin İsmi ‘Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleri’ Oldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde görevli akademik ve idari personel için yapılarak hak sahiplerine teslim edilen TOKİ konutlarına ‘Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleri’ ismi verildi.

TOKİ Evlerinin İsmi ‘Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleri’ Oldu
09 Aralık 2014 Salı 16:30

banner143
banner134
 Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde görevli akademik ve idari personel için yapılarak hak sahiplerine teslim edilen TOKİ konutlarına ‘Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleriismi verildi.
Üniversitemiz tarafından toplu konut projesi kapsamında akademik ve idari personel için toplu talep örgütlenmesi yoluyla ev sahibi olan site sakinleri adına Site Temsilciler Kurulu, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.  

4 blok ve 12’şer kat halinde toplam 192 daireden oluşan konut sahipleri adına Rektörümüzü makamında ziyaret eden Site Temsilciler Kurulu, konut sahipleri adına Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkürlerini sundu.

Site Temsilciler Kurulu adına konuşan Araştırma Görevlisi Hüseyin Saraç, “Hak sahipleri olarak yaptığımız istişareler neticesinde sitemize Rektörümüzün adını vermeyi uygun gördük. Aramızda topladığımız imzalar doğrultusunda Site Temsilciler Kurulunun aldığı kararla bu talebi karşılamak üzere İç İşleri Bakanlığı Adres Bilgi Sistemine başvuruda bulduk. Kendileri de bu talebimizi olumlu karşıladılar. Diğer taraftan gerekli yerlere de müracaatlarda bulunarak hak sahiplerinin isteği doğrultusunda sitemizin adını ‘Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleri’ olarak belirledik. 

Temsilciler Kurulu olarak sıcak yuvalarına kavuşan hak sahipleri adına sizlere bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç ise, site sakinlerinin bu düşüncesinin kendisini duygulandırdığını ve mutlu ettiğini ifade ederek, site sakinleri adına site temsilciler kuruluna teşekkür etti.

Ziyaret sonunda site temsilciler kurulu, Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a üzerinde ‘Prof. Dr. Filiz Kılıç TOKİ Evleri’ yazılı konutların yer aldığı fotoğraf hediye etti. 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selim - 3 yıl önce
güzel bir jest hayırlı olsun
Avatar
Nevşehirli Yorumcu - 3 yıl önce
bence üniversitenin ismininde filiz kılıç olarak değiştirilmesi lazım. hatta bikaç tane alt geçide de filz kılıç ismi verilmeli. ayrıca nevşehir devlet hastanesinin ismininde filiz kılıç devlet hastanesi olması lazım. son olarak bal ligi temsilcimiz nevşehir sporun isminin filiz kılıç spor olarak değiştirilmesi lazım.
Avatar
çalış senin de olur ? - 3 yıl önce @Nevşehirli Yorumcu
ne o kahrından deliye dönen gibi...işte eğitimci böyle olur...üniversiteyi bu hale getiren, geliştirmeye devam eden filiz hanım değil mi? nevşehirli sınıf öğretmenleri adına teşekkürler......
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
evet nevsehirin adinida degistirip rektor fiz kilic sehri yapilmasi lazim olunca tam olsun
Avatar
KENAN - 3 yıl önce
fi̇li̇z hoca öyle bi̇r şey talep etmez,muhtemelen ev sahi̇bleri̇ni̇n gönlünden geçmi̇şti̇r,hoca böyle şeylere tenezzül etmez
Avatar
Nevşehirli Yorumcu - 3 yıl önce @çalış senin de olur ?
önce yaptığım yoruma verdiğin cevaba kızmıştım, yorumunun sonunda sınıf öğretmeni olduğunu görünce sadece güldüm, bütün kızgınlığım geçti...:))