banner461
banner195

Turizm Fakültesi Öğrencilerimiz ‘Altın Kepçe Yemek Yarışması’ndan Madalyalarla Döndü

Nevşehir Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri, ‘Altın Kepçe Yemek Yarışması’ndan 4 gümüş madalya ile döndü

Turizm Fakültesi Öğrencilerimiz ‘Altın Kepçe Yemek Yarışması’ndan Madalyalarla Döndü
01 Kasım 2013 Cuma 11:47

banner143
banner134

 Üniversitemiz Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri,  Altın Kepçe Turizm ve Aşçılar Derneği (AKTAD) tarafından Alanya’da 24-26 Ekim 2013 tarihleri arasında üçüncüsü gerçekleştirilen ‘Altın Kepçe Yemek Yarışması’na ilimizi ve okulumuzu temsilen katılarak hünerlerini sergiledi.   

Yarışmanın ‘Üniversitelerarası Tavuk Etabı’nda dereceye giren öğrencilerimizden İlker Aksoy gümüş madalya kazanırken, aynı yarışmanın  ‘Üniversitelerarası Ekip Etabında’ ise yine İlker Aksoy ile  ekip arkadaşları Yağmur Kurt ve Onur Bolaca gümüş madalya elde etti.  

Rektörümüz Öğrencileri Tebrik Ederek Başarılarının Devamını Diledi

‘Altın Kepçe Yemek Yarışması’na ilimizi ve üniversitemizi başarıyla temsil eden öğrenciler, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Aslan nezaretinde Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

Yarışmaya katılan öğrencilerden yarışma hakkında bilgi alan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, öğrencileri göstermiş oldukları performanstan ve başarıdan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Rektörümüz ziyarette ayrıca dereceye giren öğrencileri teşekkür belgesi ile ödüllendirdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.