banner461
banner195

Turizm haftası etkinlikleri kapsamında vadi yürüyüşü gerçekleştirildi

Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Kapadokya bölgesindeki Bağlıdere Vadisi'nde düzenlenen yürüyüşe, Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Göreme Belediye Başkanı Nuri CİNGİL, protokol üyeleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Turizm haftası etkinlikleri kapsamında vadi yürüyüşü gerçekleştirildi
21 Nisan 2014 Pazartesi 10:31

banner143
banner134

  Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Kapadokya bölgesindeki Bağlıdere Vadisi'nde düzenlenen yürüyüşe, Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Vali Yardımcısı Nurettin ATEŞ, Göreme Belediye Başkanı Nuri CİNGİL, protokol üyeleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

   Uçhisar girişinden başlayan  vadi yürüyüşü yaklaşık bir saat sürdü. Katılımcıların bol bol fotoğraf çektirdi yürüyüşte Vali CEYLAN yaptığı açıklamada, Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında vadi turizmine dikkat çekmek amacıyla böyle bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyledi.

   Katılımdan memnun olduğunu aktaran CEYLAN, "Bölgemizde birbirinden güzel vadiler var ve sezonun başlamasıyla buralara yerli ve yabancı turist ilgisi artacak. Geçen hafta güzel bir etkinlik yaparak vadilerimizin temizliğini tamamladık. Diğer bir çalışmayla da vadilerimizi güvenlik görevlileriyle daha emniyetli hale getirdik. Bölge turizminin gelişmesi adına bu tür etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.