banner461

Türk Eğitim-Sen’den Geçmiş Olsun Ziyareti

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ürgüp ilçesinin köklü okullarından H.Ahmet Toksöz ortaokulu öğretmenlerinden Remzi Erkil’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

banner503
Türk Eğitim-Sen’den Geçmiş Olsun Ziyareti
20 Ağustos 2015 Perşembe 13:30

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ürgüp ilçesinin köklü okullarından H.Ahmet Toksöz ortaokulu öğretmenlerinden Remzi Erkil’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ortaokul da teknoloji ve tasarım öğretmenliği yaparken yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle bir süredir görevinden ayrı kalan Remzi Erkil’e şube yönetim kurulu ve Ürgüp ilçe temsilcisi bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başta Ürgüp İlçesi olmak üzere Nevşehir eğitimcilerin yakından tanıdığı, sevip saydığı değerli öğretmene Şube Başkanı Mustafa Uğur bir demet çiçek takdim ederek "geçmiş olsun" dileklerinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Remzi Erkil; "2015/2016 Eğitim Öğretim yılının başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Öğrencilerim ve meslektaşlarım ile yeniden buluşmak en büyük temennim" dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.