banner461

Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubesinden Bayram Ziyaretleri

Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubemiz bayramın 1. günü Şube Başkanımız Sn.Turgay ÇETİN ve Şube Başkan Yardımcımız Sn. Mahir Gölbaşı, nöbet tutarak sağlık hizmetleri sunan, fedakar sağlık personellerimizi unutmayarak, Nevşehir Devlet Hastanesi ve 112 Komuta Kontrol Merkezini ziyaret ederek çalışanlarla birlikte oldu...

banner503
Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubesinden Bayram Ziyaretleri
29 Temmuz 2014 Salı 18:44

banner143
banner134

 ŞUBEMİZİN BAYRAM ZİYARETLERİ

 

Türk Sağlık Sen Nevşehir Şubemiz bayramın 1. günü Şube Başkanımız Sn.Turgay ÇETİN ve Şube Başkan Yardımcımız Sn. Mahir Gölbaşı, nöbet tutarak sağlık hizmetleri sunan, fedakar sağlık personellerimizi unutmayarak, Nevşehir Devlet Hastanesi ve 112 Komuta Kontrol Merkezini ziyaret ederek çalışanlarla birlikte olmuştur.

Şube Başkanımız Sn.Çetin yaptığı açıklamada; Bayramlar sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı, dargınlıkların unutulduğu en özel günlerdir. Türk Sağlık-Sen olarak başta sağlık ve sosyal hizmet çalışanları olmak üzere herkesin bayramını kutlar, Ramazan Bayramının Türk milleti, İslam dünyası ve bütün insanlık için hayırlara vesile olmasını dileriz. Demiştir ve çalışanlara bayram münasebetiyle çikolata ikram etmiştir.Nöbetçi sağlık çalışanları ise şube başkanımıza bu bayram gününde kendilerini hatırlayan şubemizin bu duyarlı davranışına teşekkür ederek, desteklerinin devam edeceğini ifade etmiştir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.