banner461
banner195

Türk Ve Yabancı Futbolcuların Alem Gecelerinden Bilinmeyen Detaylar

Gökhan Töre'nin vurulmasıyla gözler İstanbul'un gece hayatına çevrildi. Futbolcuların kulüplerde 'Linda' kod adlı kızlarla alem yaptığı ortaya çıktı.

Türk Ve Yabancı Futbolcuların Alem Gecelerinden Bilinmeyen Detaylar
23 Nisan 2014 Çarşamba 22:22

banner143
banner134

 Yeşil sahaların yıldız oyuncuları, gece aleminde de fırtına gibi esiyor. Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin vurulmasının yankıları sürerken; tüm gözler İstanbul'un gece alemine akan futbolculara çevrildi. Kimin, nerede, nasıl eğlendiği, kızların tuzakları, futbolcuların aşk dünyası merak edilir oldu.

SABAHA KADAR DANS

Takvim gazetesinin haberine göre; İstanbul'da futbolcular için özel gece kulüpleri var. Gökhan Töre'nin silahlı saldırıya uğradığı Bedroom isimli mekan da böyle bir yer. Gözde eğlence mekanlarından Masquerade'nin işletmecileri tarafından kurulan mekanda özellikle çalınan R&B müzikle siyahi ve gurbetçi futbolcuların ilgisi çekiliyor. 'After Party' denilen mekanda eğlence gece yarısı saat 04:00'de başlıyor veSabah 07:00 gibi sonra eriyor. Özellikle yabancı futbolcuları bu mekanlara alıştıranlar ise gece gezmeleri yüzünden oyunculara kızan yöneticilerin oğulları veya futbolla ilgilenen yakınları oluyor. Q7'yi İstanbulgecelerine Serdal Adalı'nın bir yakınının alıştırdığı iddia ediliyor. Futbolcuların en büyük derdi veya keyfi ise telefon numaralarının sürekli olarak bazı genç kızlar tarafından mesaj yağmuruna tutulması. Brezilyalı futbolcular bu kızları 'Linda' kod adıyla çağırıyor. Bu ismi de Sivasspor'un oyuncusu Bilica'nın taktığı belirtiliyor.

'ASLA HAYIR DEMEZLER'

Brezilyalı futbolcular 'Linda' dedikleri kızlar için "Hiçbir şeye asla hayır demezler" esprileri yapıyor. Andre SantosDeivid ile Kazım'ın özellikle bu kızlara düşkün olduğu konuşuluyor.

KIZ BAŞINA BİN 500 DOLAR

Yıldız futbolcular, gizli düzenlenen sıra dışı gece partilerine katılmak için kesenin ağzını açıyor. Futbolcular bu partilerde kız başına bin-bin 500 dolar ödüyor. Aykut Kocaman'ın Brezilyalıları F.Bahçe'de istememesinin birinci nedeninin de Brezilyalı futbolcuların bu kızların peşinde dolanması olduğu belirtiliyor.

AYNI ANDA 3-4 FUTBOLCU SEVGİLİ

Gece kulüplerinde çalışan ve futbolcuları ağına düşüren kızlardan bazılarının aynı anda 3-4 futbolcu sevgilisi olurken, bazıları sezon boyunca 10-15 futbolcuyla ilişki yaşayabiliyor. Futbolcular bu kızlar yüzünden kavga da ediyor. Veli Kavlak ile Uğur Boral kavgasının da bu nedenle yaşandığı ifade ediliyor.

TELLES'İ ŞOKE EDEN MESAJLAR

Galatasaray'ın son transferlerinden Alex Tellesİstanbul'a geldiği gün telefonunda,"Türkiye'ye hoşgeldin" tarzında Türkçe, İngilizce ve Portekizce olmak üzere 11 mesaj birden buldu. Brezilyalı futbolcu bu mesajların ne anlama geldiğini sormak için yardım isteyince şoke oldu. Öyle ki, Telles'i de gece aleminin 'Linda'ları mesajla karşılıyordu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.