banner461
banner195

Türkiye 3. Kademe Oryantiring Yarışları Gülşehir de yapılacak

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Kapadokya'da düzenlenen Türkiye 3.Kademe Oryantiring Yarışları'nın 22 Mart'ta Gülşehir Açıksaray parkurunda yapılacak özel yarış ile başlayacağını ve hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Türkiye 3. Kademe Oryantiring Yarışları Gülşehir de yapılacak
11 Mart 2013 Pazartesi 18:49

banner143
banner134

 Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Kapadokya'da düzenlenen Türkiye 3. Kademe Oryantiring Yarışları'nın 22 Mart'ta Gülşehir Açıksaray parkurunda yapılacak özel yarış ile başlayacağını ve hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

 

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 22 Mart 2013 tarihinde Gülşehir Açıksaray Parkurunda başlayacak olan yarışmaların sorunsuz yapılması için Türkiye Oryantiring Federasyonu yetkilileri ile istişare içinde gerekli tüm altyapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Dursun, 23 ve 24 Mart tarihleri arasında Ürgüp'e bağlı Mustafapaşa beldesi ve Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde yarışmalara devam edileceğini kaydetti.

 

Oryantiring yarışmalarına en uygun yapıya sahip bölge olarak gösterilen Gülşehir Açıksaray Ören Yerinde parkur planlama ve ön hazırlık çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Dursun, Gülşehir Açıksaray parkuru ile başlayacak oryantiring yarışlarının Gülşehir'in tanıtımına önemli bir katkı sağlayacağını bildirdi.

 

Dursun, yarışa 20 ülkeden bin 500 sporcunun katılmasının beklendiğini sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.