banner461
banner195

Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere tam destek

2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk günlerinde Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim hayatına başlayan öğrencileri ziyaret eden Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, tüm öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Uçhisar Belediyesi’nden öğrencilere tam destek
20 Eylül 2013 Cuma 16:24

banner143
banner134

 2013-2014 eğitim-öğretim yılının ilk günlerinde Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim hayatına başlayan öğrencileri ziyaret eden Uçhisar Belediye Başkanı Osman Süslü, tüm öğrencilere her yıl olduğu gibi bu yıl da kırtasiye malzemeleri hediye etti. Yaklaşık 400 öğrencinin eğitim göreceği Uçhisar Haydar Çankaya İlk ve Ortakulu’nun tüm öğrencileri için hazırlanan kırtasiye setinde defterler, kalemler, sulu ve kuru boyalar, kap kağıtları gibi malzemeler var. İndigo Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tosun’un desteklediği yardımdan dolayı öğrenciler ve veliler çok mutlu. Kırtasiye malzemelerinin öğrencilere dağıtımında Belediye-İş Sendikası Ankara Çevre Belediyeler Şubesi Başkanı Mehmet Güngören, Başkan Süslü'ye ve hayırsever işadamı Ömer Tosun'a, öğrencilere yapılan kırtasiye desteği için tebrik ve teşekkürlerini sundu.

Başkan Süslü kırtasiye malzemelerini öğrencilere verirken şunları belirtti; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz için 4 yıldır gerçekleştirdiğimiz eğitim desteğinden ötürü büyük mutluluk duyuyorum. Bu vesileyle bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Ömer Tosun’a da teşekkürlerimi sunar, yeni eğitim-öğretim yılının kasabamıza, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Okulu evlerine uzak öğrencilerimiz için gerçekleştirdiğimiz öğrenci taşıma servislerimiz de önümüzdeki hafta öğrencilerimizi okula taşımaya başlayacaklar. Belediyemiz söz verdiğimiz gibi öğrencilerimizin yanında olmaya devam edecek. Onlara sadece derslerine çalışıp başarılı olmak kalıyor. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize yeni eğitim-öğretim yılında başarılar diliyorum” dedi.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.