banner461
banner195

Uçhisarlı öğrencilerin mezuniyet coşkusu

2013-2014 eğitim-öğretim yılının bitmesine sayılı günler kala, Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri mezuniyet programı hazırladı.

Uçhisarlı öğrencilerin mezuniyet coşkusu
09 Haziran 2014 Pazartesi 15:44

banner143
banner134

 Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu’nda yapılan mezuniyet töreni programına Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı. Program 8. Sınıfların tüm yıl boyunca hazırladıkları çeşitli el sanatlarından oluşan serginin açılışıyla başladı. Açılışı yapan Başkan Karaaslan, el sanatları ürünlerini tek tek inceledi ve öğrencileri tebrik etti. Programda konuşan Başkan Karaaslan, mezun olacak öğrencileri kutladı ve bundan sonraki öğrenim hayatlarında başarılar diledi. Programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere de teşekkür eden başkan, eğitim ve öğretimin ne denli önemli olduğunu vurgulayarak, “Uçhisar’da eğitim ve öğretim kalitesinin arttırılması için belediye olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Konuşmaların ardından program öğrencilerin sunduğu çeşitli etkinliklerle devam etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
o nee - 4 yıl önce
başkan mı parti değiştirdi yoksa meclis üyeleri mi? başkanın yanında duranlar hep akp li. devir bu işte. kimileri bu meclis üyeleri gitsin diye alliye oy vermişti. nerde mhp nin meclis üyeleri. başkan tek başına işi götürecek. zaten mhpnin meclis üyeleri halkla iç içe deyil. kendi ekipleriyle içerler.