banner461
banner195

Uğur ve Yönetiminden İadeyi Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde Türk Eğitim-Sen şube başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak’a şube yöneticileri iadeyi ziyarette bulundu.

Uğur ve Yönetiminden İadeyi Ziyaret
21 Ocak 2014 Salı 09:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde Türk Eğitim-Sen şube başkanı ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak’a şube yöneticileri iadeyi ziyarette bulundu.

 
 Ziyareti değerlendiren Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, “Heyetimiz Nevşehir Sulusaray Kasabasına giderek, Milliyetçi Hareket Partisinden yeniden Sulusaray belediye başkanlığına aday olan Sadi Yalbırdak'a hem iade-i ziyaret gerçekleştirmişler hem  de sayın Yalbırdak'a seçimlerde başarılar dilemişlerdir. Yapılan ziyaretten , iyi dilek ve temennilerden  duyduğu memnuniyeti belirten Sadi Yalbırdak, Ülke eğitimcileri bizler için önemli kişilerdir,  bende bir öğretmen evladı babayım derken, Başkanlığım süresi içerisinde eğitim ile ilgili elimden geleni yaptım ve yapmaya devam edeceğim açıklamalarında bulunmuştur. Heyetimiz topluca Kasaba camiinde kıldıkları öğle namazı sonrası Kasaba meydanında Sulusaray Belediye Başkanının ikram ettiği çayların içilmesinin arkasından Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak'a başarılar dileyerek kasabadan ayrılmışlardır. Önemli gün ve haftalarımızı hiç unutmayan, Eğitime destek veren, Geleneksel Hırka Dağı yürüyüşümüze bizzat katılarak, destek vererek, içimizden biri olarak gördüğümüz Sulusaray Kasabasının değerli başkanı Sadi Yalbırdak'a seçimlerde başarılar diliyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.