banner461
banner195

Ünver, Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı Kutladı

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Ünver, Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı Kutladı
09 Ocak 2015 Cuma 11:41

banner143
banner134

 Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, günümüzde geniş kitlelerin çevresi, ülkesi ve dünya gelişmeleri karşısında doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilenmesinde medyanın vazgeçilmez bir öneme sahip olduğunu belirtti.

 

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Mesajında, Türk demokrasinin gelişerek kökleşmesinde günümüzün en temel meslekleri arasında ilk sıralarda yer alan gazeteciliğin, hayatın her alanında yaşanılan gelişmelerle ilgili olarak kamuoyunun doğru, tarafsız ve objektif bir şekilde bilgilenmesi için büyük bir önem arz ettiğini vurgulayan Ünver, zorlu ve meşakkatli bir ortamda görev yapan gazetecilerin de ciddi fedakarlıklar içerisinde bu mesleği yürüttüklerini ifade etti.

 

Gazetecilerin özellikle ekonomik anlamda yaşadıkları sorunların aşılmasının da gerektiğine inandığını kaydeden Ünver mesajında daha sonra şunları dile getirdi ; “Böylesine önemli bir mesleğin geçmişte uzun yıllar temsilciliğini yapmış biri olarak, bu meslekte çalışma gösteren tüm değerli arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı kutluyorum. Ülkemizdeki her alanda gösterilen büyüme ve gelişme hamlelerinin kamuoyuna etkili ve verimli bir şekilde sunulmasının yanında, ülkemizdeki demokratikleşme sürecine de önemli bir işlerlik kazandıran gazetecilerimizin , zor şartlar altında görev yaptıklarının bilinci içerisindeyim. Yaşadığı yerleşim merkezlerinin sorunları ile çözüm önerilerini kamuoyuna aktaran ve bu şekilde de toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde işlerliğinin sağlanmasına önemli katkı sağlayan gazetecilerimizin ,yorum ve görüşlerinin de biz idareciler olarak çalışmalarımızda önemli katkılar sağladığına inanıyorum. Bu düşüncelerle tüm gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimi sunuyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.