banner461
banner195

Ünver, gitar eğitimine katılan kursiyerlerle buluştu

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Müzik Aletleri Kullanma Eğitimi kapsamında açılan Gitar kursuna katılarak bir süre kurs öğrencileriyle sohbet etti. Ünver, bir öğrencinin gitar dinletisini ilgiyle izledi.

Ünver, gitar eğitimine katılan kursiyerlerle buluştu
01 Eylül 2014 Pazartesi 12:28

banner143
banner134

 ÜNVER, GİTAR EĞİTİMİNE KATILAN KURSİYERLERLE BULUŞTU

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Müzik Aletleri  Kullanma  Eğitimi kapsamında açılan Gitar kursuna katılarak bir süre kurs öğrencileriyle sohbet etti. Ünver, bir öğrencinin gitar dinletisini ilgiyle izledi.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler  Müdürlüğü tarafından  aralıksız devam ettirilen Müzik Aletleri Kullanım kursu,  Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam ediyor.

Öğrencilerin yaz tatilini etkin ve  verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen yaz dönemi eğitim çalışmaları kapsamında açılan Müzik Aletleri Kullanımı kursu çerçevesindeki  Gitar eğitimine katılan öğrencileri  ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, burada  eğitime devam eden öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ünver, bir öğrencinin gitar dinletisini de ilgiyle izledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.