banner461
banner195

Ünver,Yeni Belediye Meclis Üyeleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti’ li yeni Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Ünver,Yeni Belediye Meclis Üyeleri ile Kahvaltıda Bir Araya Geldi
05 Nisan 2014 Cumartesi 12:36

banner143
Ünver,yeni belediye meclis üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi
İlgili Galeriye Git
banner134

 ÜNVER,YENİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,   AK Parti’ li yeni Belediye Meclis üyeleri ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimlerinde AK Parti’den Nevşehir Belediye Meclis üyeliğine seçilenlerle Nevşehir Konağı’nda bir araya gelen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,  meclis üyelerini kapıda karşıladı.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan ve Murat Göktürk’ün de katıldığı kahvaltıda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Ünver , 16 meclis üyesi ile birlikte kahvaltı yaptı.

Ünver, kahvaltıda  yaptığı konuşmada ,  7 Nisan 2014 Pazartesi günü ilk toplantısını yapacak Nevşehir Belediyesi Meclis üyelerine görevlerinde başarılar dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mesaj - 4 yıl önce
hasan ünver harika bir insan türk ve nevşehir halkını çok iyi biliyor, çok iyi tanıyor, bence tayyip bey dışında lider olacak kimse olmalı, işe nasıl başlıyacağını çok iyi biliyor
Avatar
akp - 4 yıl önce
inşallah masrafları belediye ödememiştir
Avatar
ÇOK - 4 yıl önce
çok çok yoruldunuz kardeşler kırk kırkbeş gündür bundan sonra yeme zamanı dır buyurun beyler buyurun.
Avatar
nevsehirli - 4 yıl önce
foto galeriye baktımda akparti il başkanı görünmüyor kahvaltıda !!! kazım beyi takan yok sanırım.. zaten yakında görevden alır genel merkez, seçim başarısızlığından dolayı..