banner461
banner195

Ürgüp Fatih Mahallesinde yol yapım çalışmaları başladı

Doğalgazın bu yıl ulaştığı Ürgüp İlçemizin nüfus bakımından ikinci sırasında yer alan fatih mahallesinde doğalgazın geçtiği caddelerde açılan kanallara Ürgüp belediyesi tarafından asfalt rotmiks malzeme ile kaplama yapılıyor.

Ürgüp Fatih Mahallesinde yol yapım çalışmaları başladı
06 Aralık 2014 Cumartesi 16:33

banner143
banner134

Doğalgazın bu yıl ulaştığı İlçemizin nüfus bakımından ikinci sırasında yer alan fatih mahallesinde doğalgazın geçtiği caddelerde açılan kanallara Ürgüp belediyesi tarafından asfalt rotmiks malzeme ile kaplama yapılıyor.

Fatih Mahallesinin tamamında 3 ekibin görev aldığı çalışmalar kapsamında 20 kamyon rotmiks malzeme ile bozuk olan yerlerde çalışma yapılacak.

Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yapılacak çalışmalarla kar yağmadan önce yollar vatandaşların mağdur olmaması için düzeltilerek kullanıma sunulmuş olacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mısaafır - 4 yıl önce
ya bır de su beledıye konutlarına gelınde yenı yapılan camı ıle tam onun karsısındakı yola da en azından bır çakıl dokun oralarda da ınsan yasıyor yazık çamurun ıçınde kalıyoruz bızım hem oyumuzu alın hem vergımızı sonrada kendınızce gerekçelerle yolumuzu yapmayın