banner461
banner195

Ürgüp'te Rifat Hisarcıklıoğlu Caddesinin Açılışı Yapıldı

Ürgüp Belediye Meclisinin Ağustos ayı meclis toplantısında aldığı kararla Rıfat Hisarcıklıoğlu Caddesi adı verilen Caddenin açılışı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla yapıldı.

Ürgüp'te Rifat Hisarcıklıoğlu Caddesinin Açılışı Yapıldı
20 Kasım 2018 Salı 17:44

banner143
banner134

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun ismi Nevşehir’in Ürgüp ilçesindeki bir caddeye verildi.

Ürgüp Belediye Meclisi,  bir süre önce ilçeye yaptığı hizmetlerden dolayı Ürgüp ilçesinin Duayeri Mahallesinde bulunan Caddeye TOBB Başkanı  Rıfat Hisarcıklıoğlu ’nun isminin verilmesini kararlaştırıldı.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun isminin verildiği cadde, düzenlenen bir törenle açıldı.

Törende konuşan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve Belediye Meclisi üyelerine aldıkları böyle bir karardan dolayı teşekkür etti.

Daha sonra  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Ahmet Aydın ve seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı törenle Rıfat Hisarcıklıoğlu Caddesi  açıldı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.