banner461
banner195

Ürgüp TOKİ temel atma törenine hazırlanıyor

Ürgüp Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi işbirliği ile Ürgüp’te yapılan konutların temel atma töreni 15 Şubat Cumartesi günü Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in katılımlarıyla yapılacak.

Ürgüp TOKİ temel atma törenine hazırlanıyor
10 Şubat 2014 Pazartesi 14:57

banner143
banner134

 Ürgüp Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi işbirliği ile Ürgüp’te yapılan konutların temel atma töreni 15 Şubat Cumartesi günü Nevşehir Milletvekilleri A.Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in katılımlarıyla yapılacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Türkiye’nin en önemli Toplu konut projelerinden olan 923 konut, cami ve ticarethaneden oluşan Ürgüp’e kazandırılacak yeni mahallenin temel atma töreni coşkulu bir şekilde yapılacak.

Akay İnşaat tarafından TOKİ alanındaki çalışmalar hızla devam ederken, Ürgüp Belediye Meclis Üyeleri TOKİ arazisindeki hummalı çalışmaları yerinde görerek yetkililerden bilgi aldı.

Belediye meclis üyelerine çalışmalarla ilgili bilgi veren firma yetkilisi Abdullah Bey, Tüm Türkiye’nin takip ettiği Ürgüp’e özel olarak projelendirilen, firmanın prestiji açısından da çok önemli olan TOKİ konutlarını 15 ayda bitirme sözünü Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a verdiklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.