banner461
banner195

Uset’ten Kapadokya Turu

Nevşehir Üniversitesi Uygulama Seyahat Acentesi Üniversite öğretim görevlisi, öğretim üyesi ve akademisyenlerinin de katılabilecekleri geziler düzenlemeyi sürdürüyor.

Uset’ten Kapadokya Turu
01 Ekim 2013 Salı 10:38

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Üniversitesi Uygulama Seyahat Acentesi Üniversite öğretim görevlisi, öğretim üyesi ve akademisyenlerinin de katılabilecekleri geziler düzenlemeyi sürdürüyor.

Kapadokya bölgesinin tarihi ve turistik güzelliklerinin keşfi anlamına gelecek olan gezide bu kez Ürgüp Hayal Vadisi olarak adlandırılan Devrent Vadisinde yürüyüşü, Paşa bağları Vadisinde farklı şekillerdeki peribacalarının arasında gezinti, Göreme Açık Hava Müzesi’nde kaya kiliselerin gezilmesi, Avanos Çanak –Çömlek Atölyesinde geleneksel çömlekçi çarkında yapımının gösterilmesi, Avanos’ta öğle yemeği, Göreme- Uçhisar arasında Panaromik bir noktada fotoğraf ve kahve molası, Uçhisar Kale arkasında kısa bir mola, Güvercinlik Vadisinin gezilmesi amaçlanıyor.

05 Ekim 2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan geziye katılmak isteyenler Gruba Özel Araç, Profesyonel Rehberlik Hizmeti, Öğle Yemeği (içecekler ekstradır) hizmetinden yararlanacak. Bu arada Müze ve ören yeri giriş ücretleri katılımcıya ait olacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.