banner461
banner195

Varol’un Adaylığından Rahatsız Değilim

Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi Merkez belediye başkan aday adaylığı sürecinde ismi uzun süre aday olabileceği konuşulan İş Adamı Ömer Ay, kendisinin Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Mehmet Varol’un adaylığından kesinlikle bir rahatsızlık duymadığını dile getirdi.

Varol’un Adaylığından Rahatsız Değilim
13 Ocak 2014 Pazartesi 08:56

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Milliyetçi Hareket Partisi Merkez belediye başkan aday adaylığı sürecinde ismi uzun süre aday olabileceği konuşulan İş Adamı Ömer Ay, kendisinin Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Mehmet Varol’un adaylığından kesinlikle bir rahatsızlık duymadığını dile getirdi.
 Nevşehir basınında konuya ilişkin bazı haberlerin yapıldığına dikkat çeken İş Adamı Ömer Ay, “Benim Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir Belediye Başkan adayı Sayın Mehmet Varol’un adaylığından rahatsızlık duyduğum yönünde yerel basınımızda çıkan haberler doğruyu yansıtmamaktadır. Zira çocukluğumdan bu yana gönül verdiğim, her zaman bir neferi olacağım Milliyetçi Hareket Partimin gösterdiği adaya bütün ülküdaşlarımızın olduğu gibi benimde saygı göstermem gerekir. Sayın Mehmet Varol’un adaylığından herhangi bir rahatsızlık duymam söz konusu bile olmayıp, kendisine destek olduğum, olacağım bütün kamuoyunca bilinmelidir” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BURHAN MUTLU - 4 yıl önce
ömer hocam hale seni anlamayanlara çok güzel açıklama yapmışsın adam gibi adamsın
Avatar
sansar - 4 yıl önce
ömer ay misyonu ve vizyonuyla bitmiştir...neyin peşinde oldugunuda anlayamadım....
Avatar
demirhan - 4 yıl önce
bu nasıl mukayese .elma ile armudu karıştırmayın.ömer ay hiç bir zaman mehmet varolun alternatifi de değil rakibi de olamaz.ikide bir allayıp pullayıp gündemde tutmayın.ömer bey yıllar önce nevşehir işinide aktif siyaseti de bitirmiştir.
Avatar
muzaffer-haydar - 4 yıl önce
bazı arkadaşlar kırıtik yaparken niçin ve niye yaptığını bilmediklerini düşünüyorum.fikir adamları her zaman yaşarlar ve olmalidirlar.ömer bey çok okuyan biri olduğu kesindir çünkü bilğisizlere cevap vermeme nezaketini gösteriyor.mehmet varol benim bildiğim kadariyla ömer beyin yaninda çalişan onun fikirllerinden faydalanmaya çalişan arkadaştir.gelecekte herkes ömer beyi çok arayacaktir çünkü teşkilatçi ayni zamandada akillidir....