banner461
banner195

Vekillerden Kim Gider, Kim Kalır?

Şubat ayının ikinci haftasından itibaren daha da hareketlenmesi beklenen genel seçim hareketliliğinde merak edilen ve kime sorsanız değişik bir cevap alabileceğiniz sorulardan biri de mevcut üç vekilden kimlerin gidip, kimlerin kalacağı.

 Vekillerden Kim Gider, Kim Kalır?
31 Ocak 2015 Cumartesi 17:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA)  Şubat ayının ikinci haftasından itibaren daha da hareketlenmesi beklenen genel seçim hareketliliğinde merak edilen ve kime sorsanız değişik bir cevap alabileceğiniz sorulardan biri de mevcut üç vekilden kimlerin gidip, kimlerin kalacağı.

AK Parti’de önceki dönem Rıdvan Köybaşı ve Mahmut Dede ikilisi ile çalıştıktan sonra 2011 seçimlerinin liste başı ismi Ahmet Erdal Feralan’ın bu seçimde aday olmayabileceği konuşuluyor. AK Partinin tıpkı Köybaşı da da olduğu gibi Feralan’a 3. kez Milletvekilliği şansını tanıyıp tanımayacağı önümüzdeki aylarda belirginlik kazanacak.

Ürgüp belediye meclis üyeliğinin ardından 2011 seçiminin AK Parti aday listesinin en sürpriz ismi olan Murat Göktürk’ün ise yeniden aday gösterilebileceği konuşuluyor. Öte yandan 2011 seçimlerinde üçüncü sıradan aday gösterilen Ebubekir Gizligider’in tıpkı Göktürk gibi bir dönem daha şans bulabileceği kulislerde konuşulmaya devam ediliyor.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 3 yıl önce
bunlarin 3de durursa birak 3te 3 yapmayi 1 bile zor çıkartırız hepsi mimlendi artık gitmesi gerekiyor
Avatar
mert adam - 3 yıl önce
3 de rıdvan köybaşının yaptıgının kaymagını bu zamana kadar yedi,3 vekil hayal olur,ak partinin degiştirmesi lazım,30 mart seçimlerinde giden ilçelerden anlamak lazım.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
sayın feralan gitsinde kim kalırsa kalsın vatandaşı kucaklamaktan aciz bir insan feralan...bu memlekete halkın içinden tek vekillik yapan sayın gizligider allah yolunu bahtını acık etsin..
Avatar
Salih Demirbilek - 3 yıl önce
Sayin ebubekir bey kalmalı özellikle halkın arasına girmeyen Feralan gitmeli
Avatar
büyükdoğu - 3 yıl önce
yeni nevşehir
yenigüç
hedef 2023
nevşehir de yeni bir üç
Avatar
çapka - 3 yıl önce
bunlarda geleceklerde şapka...
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Paralel le mücadele kasten etmeyen gidecek
Avatar
bu şehre yazık - 3 yıl önce
ankara'da akrabalarına torpil kıyak yapanlar arasındalar (vip) torpil listesi, birde en çok paralel diyip paralelci oldukları konuşuluyor, birde 17 ve 25 aralık için hiç konuşmayan 17 vekilden biri oldukları konuşuluyor artık siz düşünün olurlarmı olmazlarmı