banner461
banner195

Yamula Barajı'na tatil köyü

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Yamula Barajı kıyısına yaptıkları bungalov evlerle Kayseri’ye deniz kenarında tatil köyü imkanı sunacaklarını söyledi.

Yamula Barajı'na tatil köyü
21 Temmuz 2015 Salı 20:04

banner143
banner134
 Kayseri’de sosyal hayatı renklendirmek, zenginleştirmek ve alternatifleri artırmak için farklı projeler hazırladıklarını vurgulayan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, 

”Kayseri’nin Denizi olarak bilinen Yamula Barajı kıyısında değişik sosyal mekanlar ve imkanlar oluşturuyoruz. Olta balıkçılığı, su altı ve su üstü sporları için farklı organizasyonlarla Kayseri’ye denizin renkliliğini getireceğiz. Şimdi bungalov evlerle Kuşçu’da bir tatil köyü kuruyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, yoğun şehir ve iş ortamından sıyrılıp kısa süreliğine de olsa farklı bir mekanda dinlenme imkanı arayanlar için Kuşçu’da kurdukları tatil köyünün çok büyük bir fırsat sunacağının altını çizerek, ”Kayseri’ye 25 kilometre mesafede, deniz kenarında tatil köyümüz var. Şöyle bir-iki gün nefes almak, mevcut ortamdan uzaklaşmak, kısa süreliğine de olsa dinlenme imkanı bulmak için elimizin altında bulunmaz bir nimet oluyor. 42 metrekare evi, banyosu, lavabosu, yatak odası, oturma odası ve 12 metrekarelik terasıyla çok sakin bir mekanda dinlenme imkanı sunacağız. Konferans salonu, kafeteryası, basketbol, voleybol sahası, çocuklar ve büyükler için açık havuz, önünde deniz, çocuk oyun alanları, kamelyalarla 30 bin metrekarede Kayseri’ye bir tatil köyü sunuyoruz.

Çalışmalarımız hızla devam ediyor. En kısa sürede Kayseri’ye bungalov evlerden oluşan deniz manzaralı ‘Tatil Köyü’ kazandıracağız” şeklinde bilgiler verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.