banner461
banner195

Yazıhüyük Belediyesinden Örnek Cenaze Hizmetleri

Yazıhüyük Belediyesi örnek bir çalışmaya daha imza attı. Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, kasabasında hayatını kaybeden vatandaşlara ve cenaze yakınlarına büyük bir hizmet anlayışıyla yepyeni bir uygulama modeli geliştirdi.

Yazıhüyük Belediyesinden Örnek Cenaze Hizmetleri
01 Kasım 2013 Cuma 11:36

banner143
banner134
Yazıhüyük Belediyesi örnek bir çalışmaya daha imza attı. Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, kasabasında hayatını kaybeden vatandaşlara ve cenaze yakınlarına büyük bir hizmet anlayışıyla yepyeni bir uygulama modeli geliştirdi.Yazıhöyük Belediyesini uygulamaya koyduğu bu yeni sistemle birlikte artık cenazesi olan bir vatandaşın naklinden, yıkanmasına kadar hiçbir şeye el sürmeden bu hizmeti tamamen özel dizayn edilen Morglu Cenaze Yıkama ve Cenaze Nakil aracıyla sağlanıyor.

İnsanlarımızın kederli ve en acı günlerinde yanlarında olabilmek adına ,Cenaze sahiplerinin; vefat etmiş yakınlarına asli görevlerini yerine getirmeleri için  Morglu Cenaze Yıkama ve Nakil aracımızı ihtiyaçlara göre dizayn ettik.Hijyenik bir ortamda sıcak suyu, teneşiri,tabutu, morgu, kliması, kefeni, havlusu, zemzem suyu,esansı, gülsuyu,sabunu  eldiveni ve süngeri  içinde bulunan aracımızda dini vecibelerini yerine getirebilmektedir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.