banner461
banner195

Yazıhüyüklüler de demokrasi nöbetinde

Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde de vatandaşın demokrasi hassasiyeti sürüyor.

Yazıhüyüklüler de demokrasi nöbetinde
26 Temmuz 2016 Salı 14:41

banner143
banner134
Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük beldesinde de vatandaşın demokrasi hassasiyeti sürüyor.
Yazıhüyük belediye başkanı Cengiz Çavdar, “Yazıhüyük Kasabamızdan Her Akşam Nevşehir'e Nöbet Meydanına 50 Araçla Başlattığımız Konvoylar Daha Kasabamızı Çıkmadan 120 Araç Oluyor.Bizleri Yalnız Bırakmayan 80 yaşındaki amcalarımıza,bütün hanım kardeşlerimize ,kasabamın yiğit evlatları bütün sevgili gençlerimize, Partili, Partisiz katılımımıza destek veren Güzel kasabamın, Bütün güzel insanlarına ve Dualarıyla bizleri yalnız bırakmayan herkese Teşekkür ederiz. Ayrıca Yazıhüyük Belediyemiz tarafından Kasabamızda "Her Eve 1 Bayrak" kampanyası düzenledik ve 1000 eve 1000 Bayrak dağıtımı yaptık.Halkımızın  herzaman Yüreğiyle, Bayrağıyla Duasıyla yanımızda  olduklarını ve  Vatana sahip çıkmak adına 24 Saat nöbette olduğumuzun bilincindeyiz. Mesele devletimize sahip çıkma meselesiydi.Halkımız, Milletimiz dimdik Devletimizin yanında olmuştur.Tüm halkımızdan Allah razı olsun. Devletimiz dimdik ayaktadır. Allahım Devletimize, milletimize zeval vermesin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Gerektiğinde Şehit olmaya hazır olduğumuzu belirtir, yaralı kardeşlerime şifalar diliyorum. " Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" .Gün ailemizle çocuklarımızla maddi ve manevi tüm varlığımızla Türkiye olma günüdür. Hainlerin gerekli cezaları almalarını Devletimizin Hainlere gerekli cezaları vermesini temenni ediyor. Demokrasi Bayramınızı kutluyorum. "Sen, Bizleri Vatansız,Bayraksız, Ezansız Bırakma Allahım." ... Nöbete Devam. ediyoruz ...Ne ölümden korkan var, Ne de Darbeci Hainlerden. Cennet Vatanımız, Büyük Türkiyemiz, Nevşehirimiz   Herzamanki gibi yine Tek yürek. Allah Devletimize zeval vermesin. Bizleri üzen şey Devletimin Her ay 15 milyar maaşını alıp yediği önünde; yemediği arkasında en lüks hayatı yaşayıp Devletine hainlik yapanlar varken, Dağdaki fakir çobanımız,Cebinde 5 Kuruş Parası Yokken Kuru Soğan Ekmekle Eline şanlı Bayrağımızı alıp Meydanlara inerek ölümüne Ülkesine sahip çıkmasıdır. Ey Hainler! Devletimden daha ne istediniz.Daha hangi Mevkilere yükselmek istediniz de Ülkeme, Sivil Vatandaşlarımıza Devletimizin Resmi kurumlarına ateş açtınız.Tarih sizi asla affetmeyecektir.
Ülkesine, Vatanına sahip çıkan Cennet vatanımın Yiğit evlatlarınıda asla Unutmayacaktır. Çanakkale'ye  seve seve Şehit olmaya giden ecdadımız, Urfayı Şanlı yapan, Antep'i Gazi yapan, Maraş'ı Kahraman  yapan Şuurlu halk yine ayakta.Ne mutlu Güzel Ülkemin Güzel insanlarına. Yine Yeniden Nevşehir Meydanlarına tüm halkımızı davet ediyoruz. Şerefli Devletimin Şerefli Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyib Erdoğan dur diyene kadar halkımızdan isteğimiz Meydanları boş bırakmamasıdır” açıklamalarında bulundu.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.