banner461
banner195

Zafer İnanır Adaylık Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı Zafer İnanır, adaylık müracaatından itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Zafer İnanır Adaylık Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor
04 Aralık 2013 Çarşamba 11:13

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı ZAFER İNANIR, adaylık müracaatından itibaren çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Bu kapsamda sivil toplum örgütleri,üniversite,kanaat önderleri, siyasetçilerle çeşitli görüşmeler gerçekleştirmişti.Bu defa ziyaret trafiğini esnaflarla devam ettiriyor. Esnaflarımızdan yoğun ilgi gören Zafer İnanır,onların sorunlarını Belediye Başkanından beklentilerini, şehrin geleceği ile ilgili fikirlerini bire bir görüşmelerle dinleyerek  not alıyor.Bilindiği gibi    Zafer İnanır ‘ın  siyasetin çeşitli kademelerindeki görevleri ,işadamı kimliği ve Ticaret Odasındaki Başkan Yardımcılığı görevi nedeniyle Nevşehir esnafının sorunlarına yabancı bir kişi değil.Edinilen bilgiye göre Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı’nın açıklanacağı güne kadar çalışma ve ziyaretlerini artırarak sürdürecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
büyük başkan,isminin bu hafta aday olarak açıklanacağını duydum.şimdiden hayırlı olsun.allah utandırmasın
Avatar
DERİNKUYULU - 4 yıl önce
tamamdır başkan, hayırlı olsun. hasan ile rıdvam listede yok
Avatar
meteris - 4 yıl önce @nevşehirli
dün de hasan başkan açıklanıyordu ya
Avatar
demirhan - 4 yıl önce
zafer bey bir başka bahara kaldı. çok temiz düzgün bir kardeşimiz.ama belediye başkanlığı ona 10 gömlek büyük gelirdi.hayırlısı sağlık ve mutluluklar