banner461
banner195

Zağlanmış İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylığı ile gündeme gelen İş adamı Yakup Zağlanmış yaklaşan Mahalli İdareler seçimlerinde Aday oldu.

Zağlanmış İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday
23 Ocak 2014 Perşembe 22:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylığı ile gündeme gelen İş adamı Yakup Zağlanmış yaklaşan Mahalli İdareler seçimlerinde Aday oldu.

Halen belediye Meclis Üyesi olan Zağlanmış yeni dönemde Yine Ak Parti’den Ama bu sefer Belediye meclis Üyeliği için değil İl Genel Meclisi Üyeliğine Aday oldu.

Zağlanmış ‘Belediye Meclis üyeliği görevini Gücümüzün yettiğince yapmaya çalıştık. Halkımızın yararına olan İşler yapmaya çalıştık. Artık İl genel meclisi Üyeliği için adaylık başvurumuzu yapmış bulunmaktayım. Adaylığımızın Halkımıza, Partimize ve Şahsımıza hayırlı olmasını Yüce Allah’tan diliyorum. Amacımız Nevşehir Halkına İl Genel Meclisinde yapacağımız çalışmalarla daha iyi hizmetleri getirmek olacak. Halkımızdan 30 Martta verecekleri oylarla desteklerini Partim ve şahsım olarak bekliyorum’ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
köybaşı - 4 yıl önce
sayın başkan hayırlı olsun allah utandırmasın..başkanım sizden tek istegimiz lütfen artık caddelere ve ara yollara bi çare bulunsun parke taş arabalarımızı kırıyor asfalt istiyoruz.vatandaşın sesini bi duyun lütfen..
Avatar
ORGANİZE - 4 yıl önce
allah yolunu acik etsin
Avatar
SEVGİLERLE GIDA TOPTANCISI - 4 yıl önce
cenabi allah yolunu açik etsi̇n sen nereye biz oraya başkan.