banner461
banner195

Zağlanmışa Muhalefet Partili Yöneticilerden Destek

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adaylarından Mehmet Yakup Zağlanmış, kamuoyunda bilinen isimlerin yanında muhalefet partili yöneticilerin, eski Vekilin de desteğini almış durumda.

Zağlanmışa Muhalefet Partili Yöneticilerden Destek
08 Mayıs 2013 Çarşamba 14:54

banner143
banner134

 Bir hafta sonra yapılacak olan oda seçimlerine ilçelerdeki ziyaretleri ile devam eden, zaman zaman il merkezindeki kritik isimlere nokta atışı ziyaretler yaparak seçim çalışmalarını sürdüren Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Mehmet Yakup Zağlanmış’a destek verenler arasında Cumhuriyet Halk Partili il yöneticilerinden Atılgan Çelebi ve Mahmut Bahadır Küsmez de bulunuyor.

Milliyetçi Hareket Partili Nevşehir eski Milletvekili İsmail Çevik’in de zaman zaman düzenlenen toplantılara katıldığı gözlenirken, Abdullah Çatlı’nın ağabeyi Zeki Çatlı’da Milliyetçi Hareket Partisi kanadından kendisine destek olan isimlerin başında geliyor.

İktidar Partisinin yanında Mecliste bulunan siyasi Partilerden de destek gördüğü gözlenen Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Mehmet Yakup Zağlanmış’a destek olduklarını açıklamıştı.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hayırlı olsun - 5 yıl önce
hayırlı olsun demeye geleni destek vermeye geldi zannediyorsanız 14 üne kadar seçimi kazanırsınız yakup bey, 15 indede traşın gözünün önüne iner.
Avatar
mhp - 5 yıl önce
rahmetlinin abisinin mhp ile ne alakası var bu 1 bir de ismail çevik in zararı olur faydası olmaz
Avatar
nevşehir - 5 yıl önce
bunlar göz boyama, bakın bizide muhalefet partileri destekliyor pozu ama yemezler muhalefet partileri:) herkes safmı ya? o 15 mayıs seçimden sonra belli olur:) destekmi? köstekmi?
Avatar
Arda - 5 yıl önce
cumhurbaşkanı olacak adam maşallah.
Avatar
ENDER NARİN - 5 yıl önce
vah gardaşlarim vah
sizlerde rahmetli osman bölükbaşinin haline düşeceksiniz
sap çokda dene yok türküsünü çağiracaksiniz