banner461

Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi'nin yeni şubesi açıldı

Nevşehir’in en büyük kırtasiye ve kopyalama Merkezi Yolbaşı Kırtasiye şimdi yeni şubesi düzenlenen törenle açıldı.

Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi'nin yeni şubesi açıldı
12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:56

banner143
banner134

Nevşehir'de kırtasiye ve kitap sektöründe faaliyet gösteren Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi’nin 2000 Evler mahallesi şubesi düzenlenen törenle hizmete girdi. 

Nevşehir'de Uzun yıllardır kırtasiye ve okul gereçleri alanında hizmet veren Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi’nin Yeni şube açılışını sürpriz anneler günü hediyesi olarak işletme sahiplerinin anneleri Düriye Altunbaş hanımefendi tarafından gerçekleştirildi.

Gerçekleşen açılış törenine işletme sahipleri Nuri, Mustafa ,Bilal Altunbaş ve anneleri Düriye Altunbaş, teyze ve yengeleri ,Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nevşehirli değerli hemşehrimiz Rasim Arı ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış duasını ve ardından kurban kesiminin ardından davetliler işyerini gezdi. 
 

Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Altunbaş, yeni şubelerini Nevşehirlilierin hizmetine sunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Yolbaşı olarak Nevşehirli hemşehrilerimize ve üniversiteli öğrencilerimize kaliteli ürünleri en uygun fiyatla sunmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

2000 Evler Mahallesi, Üniversite kavşağı, M. Paslanmaz caddesi üzerinde Nevşehirlilerin hizmetine sunulan Yolbaşı Kitap Kırtasiye Kopyalama Merkezi yeni şubesinin Nevşehir'imize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz...

Yolbaşı Kırtasiye Kopyalama Merkezi

"Bu merkez sadece suya ve hayallere baskı yapamıyor..."

Adres /Merkez : Yeni Mahalle, Nar Caddesi No:2/c, 50100 Nevşehir
Tel: (0384) 213 71 21

Şube: 2000 Evler Mahallesi, Üniversite kavşağı, M. Paslanmaz caddesi No:3 NEVŞEHİR

Tel: 215 23 40


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.