banner461

Kapadokya'da İlk Kez 2 Dizi Birden Çekilecek

Koliba Film’in Fakir Baykurt’un ünlü romanından televizyona uyarladığı “Yılanların Öcü” dizisi ile Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği “Emanet” dizisi Kapadokya'da çekiliyor.

banner503
Kapadokya'da İlk Kez 2 Dizi Birden Çekilecek
06 Temmuz 2014 Pazar 20:00

banner143
banner134

 Asmalı Konak, Kırık Ayna, Son Ağa, Yer Gök Aşk gibi pek çok diziye mekan olan Kapadokya’da ilk kez aynı sezonda iki dizinin birden çekimleri gerçekleştirilecek. Yılanların Öcü dizisinin Kapadokya’daki yapım sorumluluğunu, bölgede çekilen dizi, film, reklam ve fotoğraf çekimlerinde hizmet veren Mustafa Kırboğa yürütüyor.

Çekimlerine birkaç gün içinde başlanacak olan Yılanların Öcü dizisinde Ceyda Ateş, Ahmet Varlı, Cemal Toktaş, Hande Soral, Burak Can, Rüçhan Çalışkur, Nail Kırmızıgül, Şebnem Dilligil, Servet Pandur, Hande Kaptan, Mehmet Atay, Gonca Yakut, Nalan Örgüt ve Süleyman Karaahmet rol alıyor. 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu/Koliba Film’in, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği dizinin senaryosu Esen Ali Bilen, Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu tarafından kaleme alınıyor. Müzikleri Kalan Müzik/Hasan Saltık tarafından yapılacak dizi, eylül ayında Show TV’de yayınlanmaya başlayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.