banner461

Nevşehirli yarışmacı Başkurt, O Ses Türkiye'de, 3.tura yükseldi

TV8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan Nevşehirli Özay Özgür BAŞKURT, muhteşem performansı ile 3.tura yükseldi.

banner503
Nevşehirli yarışmacı Başkurt, O Ses Türkiye'de, 3.tura yükseldi
03 Şubat 2020 Pazartesi 17:52

banner143
banner134

TV 8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan Nevşehirli yarışmacı solistlerinden Özay Özgür Başkurt, ikinci turu da aşarak 3.tura yükseldi.

İlk performansıyla 4 jüri üyesini de mest eden ve tercihini Seda Sayan’dan yana kullanarak onun takımında yarışmaya devam eden Nevşehirli Özay Özgür Başkurt, geçtiğimiz haftalarda çekimi yapılan ve bugün akşam yayınlanan programda düelloda gösterdiği performansı ile Seda Sayan’ın ilk tercih ettiği isim oldu.

Programda ikinci turda da Cem Karaca’ya ait 'Bu Son Olsun' adlı parçayı okuyan Nevşehirli Özay Özgür Başkurt, hem stüdyoda bulunanları hem ekranların başındaki milyonları hem de jüri üyelerini bir kez daha mest etti.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Başkurt, “Desteklerinden dolayı tüm Nevşehirlilere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Bizde FİB Haber Merkezi olarak aslen Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Uçhisar beldesinden olan değerli hemşehrimiz Özay Özgür Başkurt'a başarılar diliyoruz.


Kaynak: FİB/Özel
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.