banner461
banner195

Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası Öncesi Nevşehir Kampı

Londra 2012 Olimpiyat oyunları Atletizm yarışmalarında Türkiye’mizin gururu olan Fenerbahçeli Atlet Gamze Bulut un da yer aldığı Türk Milli Takımı sporcuları Nevşehir de kamp yapmışlardı.

Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası Öncesi Nevşehir Kampı
14 Ağustos 2012 Salı 17:18

banner143
banner134

 Londra 2012 Olimpiyat oyunları Atletizm yarışmalarında Türkiye’mizin gururu olan Fenerbahçeli Atlet Gamze Bulut un da yer aldığı Türk Milli Takımı sporcuları Nevşehir de kamp için geliyor.

İlimiz Nevşehir  bu güne kadar birçok Olimpiyat, Dünya şampiyonası ve Türkiye Şampiyonalarından önce hazırlık kamplarına ev sahipliği yapmıştır.

           

İlimizin geçtiğimiz aylarda ev sahipliği yaptığı Atletizm Federasyonu Londra 2012 Olimpiyat oyunları hazırlık kampında İlimiz Atletizm antrenörü ve Milli Takım antrenörü olan Resul Köstekçi nezaretinde kampa katılan Milli Sporcumuz Gamze Bulut 1500 metre bayanlar Olimpiyat 2.’si olmuştur.

 

Diğer yandan yine İlimizde Kamp yapan İşitme Engelliler Federasyonu Futbol Takımı ise Ankara’da düzenlenen Dünya İşitme engelliler Futbol Şampiyonasında Mısır’ı 1-0 yenerek Dünya Şampiyonu oldu.

 

Takımlarımıza ve sporcularıma başarılarının devamını diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.