banner461
banner195

Seçen, Nevşehir Medya Mensupları İle İftarda Bir Araya Geldi

Nevşehir Belediye Başkanı Seçen, Medya Mensupları İle İftarda Bir Araya Geldi.

Seçen, Nevşehir Medya Mensupları İle İftarda Bir Araya Geldi
31 Mayıs 2018 Perşembe 23:16

banner143
banner134

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir’de görev yapan medya mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi fuayene salonunda düzenlenen iftar yemeği sonrasında Belediye Başkanı Seçen, medya temsilcileri ile sohbet etti.

Akşam ezanının okunmasının ardından Nevşehir’de faaliyet gösteren Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici ,Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, www.fibhaber.com Genel Koordinatörü Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal’ın yanı sıra, Nevşehir’de  görev yapan yerel, ulusal  gazete ve haber ajanslarının yanı sıra, internet  haber sitelerinin yöneticileri ve habercileriyle  iftar yapan Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, iftar yemeği sonrasında medya temsilcileriyle  sohbet toplantısı yaptı.

Belediye Başkanı Seçen, samimi bir ortamda gerçekleştirdikleri iftar yemeğine katılımlarından dolayı medya mensuplarına teşekkür etti. Klasik Belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğin gereklerine uygun bir yapı içerisinde hizmet üretme çabalarının bundan sonraki süreçte devam edeceğini ifade eden Seçen, şehirdeki tüm sivil toplum yöneticileri ile bundan sonra da belirli aralıklarla bir araya gelerek, istişarelerde bulunmaya özel bir önem vereceklerini anlattı.

Nevşehir’in Türkiye’nin  en huzurlu şehirlerinden biri olduğuna vurgu yapan Seçen, bu şehirde yaşayan vatandaşlara daha fazla hizmetten yararlandırılması yönünde gecelerini gündüzlerine katacaklarını belirtti. Seçen “ Bu kadim şehirde yaşayan tüm vatandaşlarımızın en nitelikli hizmetlerden yararlandırılması gerektiğine yürekten inanıyorum. Bunun için sivil  toplum teşkilatları ile  işbirliği halinde, geniş tabanlı istişarelerle bizden beklenilen hizmetleri en nitelikli bir şekilde yerine getirme kararlılığı içerisindeyiz. “ dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.