banner461
banner195

Yer Gök Aşk Dizisi Kadrosuna iki Büyük Transfer

Yusuf ve Havva diziden gidince yerine iddialı iki isim Burak Hakkı ve Türkiye güzeli Melisa Aslı Pamuk Ürgüp merkezli olarak Kapadokya da çekimleri yapılan “Yer Gök Aşk” kadrosuna katıldı. Lale Devri gibi FOX'un üçüncü sezonuna giren dizisi "Yer Gök Aşk"ın sezon sonunda kadrosunda değişiklik yaşanmıştı.

Yer Gök Aşk Dizisi Kadrosuna iki Büyük Transfer
22 Eylül 2012 Cumartesi 18:03

banner143
Yer Gok Ask Dizisi Urgup'te Devam Ediyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 Yusuf ve Havva diziden gidince yerine iddialı iki isim Burak Hakkı ve Türkiye güzeli Melisa Aslı Pamuk “Yer Gök Aşk” kadrosuna katıldı. Lale Devri gibi FOX'un üçüncü sezonuna giren dizisi "Yer Gök Aşk"ın sezon sonunda kadrosunda değişiklik yaşanmıştı.

 

Başrol oyuncusu Murat Ünalmış, "Yer Gök Aşk"tan çıkıp Mahsun Kırmızıgül'ün Star TV'de ekrana gelecek olan yeni dizisi "Babalar ve Evlatlar"a transfer oldu. Ardından da Ünalmış'ın eşi Birce Akalay yeni sezondaki ilk bölümlerde oynadıktan sonra "Yer Gök Aşk"tan ayrılacağını açıkladı. Ünlü çiftin yerine diziye 2 yeni oyuncu katıldı.2011Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk ile Burak Hakkı "Yer Gök Aşk"ın yeni oyuncuları oldu. Geçen aylarda oyunculuk dersleri alan Pamuk, dizinin hastane sahnelerinde görünecek ardından bir şekilde konağın yeni sakini olacak.

NOT:

Bu arada Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Töreninde Yılın Kapadokya tanıtım elçisi seçilen değerli büyüğümüz Sayın Mustafa Kırboğa yı bu yılda hareketli ve yoğun günler bekliyor....
Ürgübümüz ve Kapadokya Bölgemiz tanıtımına ciddi katkıda bulunan "Yer Gök Aşk" Dizisinin Yeni Bölümlerinde FİB Haber Merkezinden İbrahim Uysal ve Fikret Çapacı da rol alacağı süprizinide verelim...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.