banner461

Menekşe: 'Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi' Hayırlı Olsun

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe, yayımladığı mesajında 'Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi' Hayırlı Olsun dedi.

Menekşe: 'Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi' Hayırlı Olsun
01 Haziran 2019 Cumartesi 20:50

banner143
banner134

2003 yılında Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Nevşehir'li yatırımcılar tarafından kendi imkanlarıyla Özel Sanayi Bölgesi olarak hayata geçirilen Boğazköy İlfat mevkiindeki 'Nevşehir Islah OSB' bugün Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın onayı ile “NEVŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ” unvanını aldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe yaptığı açıklamasında:' ‪2003 yılında Nevşehir'li yatırımcılar tarafından kendi imkanlarıyla Özel Sanayi Bölgesi olarak hayata geçirilen Boğazköy Nevşehir Islah OSB, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ın onayı ile “NEVŞEHİR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ” ünvanını aldı. Yatırımcılarımıza, Nevşehir’imize ve Ülkemize hayırlı olsun. Nevşehir Organize Sanayi Bölgesi de artık Acıgöl Organize Sanayi Bölgesi gibi aynı resmi statü ile hizmet verecek ve bir çok avantajlara sahip olacak. Artık daha da genişleyerek yeni yatırımlarla şehrimizin kalkınmasına vesile olur inşaAllah.‬" dedi..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.